Wpis z mikrobloga

@asdfghjkl: pokazuje tylko ze policja tak naprawde w dupie ma obywatela a ochrania vateusza i kaczke i nie ma to nic wspolnego z ocena ryzyka tylko trzęsą dupą, jakby #!$%@? kogos z innej partii to by powiedzieli ze to przez to ze tvn ich szczuł i sie czuli zagrożeni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@astrodamus: moje zdanie co do policji od dziecka takie samo. Niektórzy są spoko, ale 90% to albo lenie albo debile i do tego z kijem w dupie.

Jak byłem młodszy i dużo nie wiedziałem, dzwoniłem na policję jak wydawało się to adekwatne do sytuacji, zawsze albo nie przyjeżdżali, albo przyjeżdżali z #!$%@? że po #!$%@? dzwonię albo przyjęli sprawę i wbili w nią #!$%@?.

Jeśli chodzi o policję to nie dziękuję.
@astrodamus: idz na wybory i wybierz partię która będzie szanować Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż może lepiej nie. Dorosły facet, który napisał taką bzdurę jak ty, powinien mieć raczej zabrana wszelkie prawa wyborcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naród głupi jak but. Tutaj nigdy nie będzie lepiej.
Akurat patrzę jak dzielnie chroniliście wczoraj pana prezesa kaczyńskiego, poniżając zwykłych obywateli. Z tej okazji życzę wam jak najgorzej.


@astrodamus: Akurat mamy dosyć solidną policję, i jedyne z czym należy walczyć to nadużyciami, które się zdarzają. To, że dzielnie chronią obiektywnie jednego z najważniejszych przedstawicieli władzy, to dobrze. Ja też nie lubię Kaczora, ale nie chcesz żyć w kraju, w którym policja decyduje którego polityka ludzie rozszarpią, a który będzie bezpieczny.
@SRzeyamlon: Mi chodzi o to, że trzeba być idiotą, żeby chronić kaczyńskiego. :) Po prostu gdybym kiedyś popełnił ten błąd i spróbował tam się dostać, i gdybym cudem się dostał, to odkąd pis rządzi i tak wykorzystuje policję w trybie natychmiastowym bym z tej formacji odszedł. Zostali ludzie, którym to nie przeszkadza, bo 15 lat i na emeryturkę. Rozumiesz? Nic innego nie potrafią.
@astrodamus: Bycie profesjonalistą oznacza:
- w IT - pisanie funkcjonalności, jakie klient zamawia, a nie jakie Tobie się wydaje za słuszne,
- w Marketingu - szukanie największych zwrotów dla klienta na kampanii, obojętne czy podoba Ci się produkt czy nie jesteś grupą docelową,
- w Policji - ochrona polityków, obojętne czy aktualna władza wykorzystuje policję do ochrony (tzn nie powinni?) siebie.

Policja wykonuje rozkazy przełożonych, a nie kwestionuje je według własnego
@SRzeyamlon: No cóż, to się nazywa kręgosłup moralny. Ja wymiękłbym przy ochronie kaczyńskiego, czy innych polityków (nie to, że na pis się uwziąłem, ale jakoś nie kojarzę żeby przy przyjeździe premiera lat temu 10-15 potrzebny był snajper na dachu, a teraz tak się dzieje). Można też być adwokatem pedofila - kasa się będzie zgadzać, tylko po co?
@astrodamus: nie zapomnijmy o czasach pandemii. Jak dzielnie walczyli stróże prawa w służbie obywatela. Pozwólcie, ze zostawię tylko pamiątkę dwóch sławetnych akcji. Należy jednak pamiętać o zasługujących na najwyższe uznanie działaniach, jak czajenie się pod marketami i wlepianie ludziom mandatów za brak maseczki czy czuwaniem nad przestrzeganiem innych „przepisów” wydawanych przez polityków za pośrednictwem tweetera
Pobierz urojony_uzurpator - @astrodamus: nie zapomnijmy o czasach pandemii. Jak dzielnie walc...
źródło: comment_16586689563FZB2YF1BVxoDUi2pfaZBt.jpg
A od kiedy policjant czy wojskowy sam myśli? Do policji czy do wojska idą ludzie którzy nie potrafią sami myśleć i potrzebują regulaminu do życia. Mam teścia majora, typowego trepa, nieprzystosowanego do życia poza pracą