Wpis z mikrobloga

Dziś święto policji. Akurat patrzę jak dzielnie chroniliście wczoraj pana prezesa kaczyńskiego, poniżając zwykłych obywateli. Z tej okazji życzę wam jak najgorzej. Pachołki od wykonywania rozkazów, zero myślenia, zero mózgu. #bekazpisu #policja
  • 73
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: Problemem nie jest ochrona, tylko pogarda dla protestujących. Rozkaz można wykonać będąc równocześnie bardziej ludzkim.

@astrodamus: generalnie na tym polega rozkaz, wykonujesz go a konsekwencje są przełożonych.
  • Odpowiedz
@Damntrain: Nie zgadam sie z toba w pierwszej czesci odnosnie ze najlepsza natomiast obawiam sie ze znow wygraja bo polacy glupi sa. Zreszta kto by nie wygral to zawsze bedzie zle xD
  • Odpowiedz
Więc w myśl głównej zasady demokracji "brak głosu to też głos" winnych trzeba szukać i po stronie tych co woleli w tamtą piękną niedziele, zostać w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TheGreenBastard: Jasne i pelna zgoda.

Przy tej frekwencji co byla i przy tych wynikach jakby ci co nie poszli sie jednak skusili i zaglosowali na kogokolwiek innego niz pis to pis niemialby wiekszosci juz na
  • Odpowiedz
@gorzki99: Z tym że skoro 1/3 obywateli nie poszła zagłosować przeciwko PIS, oznacza to ni mniej ni wiecej, że im zastana sytuacja pasuje... a więc są...

za pis ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sumując = 2/3 narodu to pisiarze, reszta to peowcy xD

Kurła, tutaj nigdy nie bedzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: Jasne ze cos w takim rozumowaniu jest.

MNie jednak zastanawia cos zupelnie z innej beczki.

CI co nie poszli to nie poszli. ALe dlaczego za granica maja prawo glosu? Pieszka sobie taki pisiarz za granica, nie ma zamiaru wrocic ale pieklo mi wybiera. Jemu to nie zaszkodzi, ja mam przerabane a on o tym decyduje. To jest chore.
  • Odpowiedz
@gorzki99: Zarówno ludzie mieszkający za granicą powinni mieć zakaz głosowania (chyba że pracują w delegacji i rozliczają podatki w polsce) jak i więźniowie, którzy swoimi przestępstwami wobec prawa, w zasadzie rezygnują ze swoich obywatelskich przywilejów.

No ale widzisz. Mamy karykaturę demokracji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czas na republikańską rewolucję ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
(chyba że pracują w delegacji i rozliczają podatki w polsce)


@TheGreenBastard: Malo mnie intereuje gdzie rozliczaja podatki. Mnie interesuje gdzie mieszkaja.
Ja mieszkam tutaj i to mnie dotyka kazdy debilizm nierzadu.

Jak ktos mieszka za granica to ma wywalone ze np nie moze wchodzic do lasu (taki przyklad na szybko i jeden z najmniej szkodliwych a po prostu glupi). Ale moze zadecydowac ze ja wchodzic mogl nie bede gdy tym
  • Odpowiedz
że masz sobie wbić nóż w brzuch to też to


@astrodamus: Tak, mundurowi skladaja przysiege ze nawet z narazeniem zycia.

Miej pretensje do wladzy. Jesli masz pretensje do zwyklego sierzanta, ze nie zastrzelil komendanta, za maseczkowy rezim to ja mam pretensje do ciebie, ze nie zastrzeliles tego sierzanta.

Wlasnie - czemu sam nie wymierzysz sprawiedliwosci tym pacholkom? Strach obleciał?
  • Odpowiedz