Wpis z mikrobloga

587 448 + 46 = 587 494

Nie oczekiwałem wiele, a trafiłem na jedną z najlepszych gravelowych pętelek jakimi jechałem. I to tak blisko domu. Będę tu częściej przyjeżdżał.
No i czas na zmianę Riddlerów. Jestem już praktycznie zdecydowany na Tufo Speedero 40c plus mleko i zamówienie robię jutro.. ale do tego czasu jeszcze poprzeglądam testy innych opon :D
Mam nadzieję, że się nie zawiodę bo widzę, że wielu YouTuberów jeździ na mleczku a co drugie przebicie to i tak wkładają dętkę bo mleko nie załatało :P

#rowerowyrownik #gravel
Pobierz
źródło: comment_1658598697A0UxucumnUc8MzFj1EW6Om.jpg
  • 10
@SzemranyInkub: coo :D każdy zmienia Riddlery na Tufo a Ty odwrotnie i jest lepiej? O nie.. miliony pytań bez odpowiedzi, znów zasiane ziarno niepewności. Powiedz proszę jak było u Ciebie ze Speedero, że kupiłeś Riddlery i w jakich aspektach jest lepiej?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elessar: gravelo miałem ale nie bieżnik był problemem. Te opony to szmaty, a gumę to im chyba Stomil leje. Pękały tyle razy że poszły dętki, poszło Mleko, poszło tubolito aż w końcu opona wybuchła i dałem sobie spokój z tym gównem. Riddlery kupiłem w tej fajniej mieszance i nic się nie dzieje.
Nawet beka u zielonego na yt była. Zrobił odcinek wychwalający tufo i na koniec musiał dograć wstawkę bo mu
@Roman660: nie mam problemu z potliwością dłoni, a nawet jak łapa delikatnie się spoci to dobra owijka klei jak zła wtedy :P tu jeszcze oryginalny Fizik, ale jak przyjdzie jej czas to zmienię na moją ulubioną Lapierre Ultimate.
@SzemranyInkub: Na moich Riddlerach mam przejechane prawie 2kkm. Pierwsza dziura przy 1200, kolejna przy 1700, także interwały przebiciowe jak widać się skracają :D Większość właśnie poleca Tufo. Pirelli Gravel Hard na pewno nie kupię za ponad 3 stówki za sztukę :P