Wpis z mikrobloga

Ok, wczoraj widziałem się z dziewczyną na wózku (z mojego #coolstory (http://www.wykop.pl/wpis/6640596/no-to-dzis-3w1-czyli-potrojne-coolstory-w-jednym-w/).

Alarm odwołany, można się rozejść :)

Dziewczyna jest licealistką w tym roku pisze maturę. Ale.. kurde albo jestem stary albo ta dzisiejsza młodzież jest powalona. W sumie dziewczyna jest miła itd. ale... gdy zacząłem gadać z nią na temat książek, to ona powiedziała, że po co czytać skoro są filmy -.- W dodatku nie lubi fantastyki nawet w filmie uważając "że to jest dla dzieci" :/ A sama uwielbia klimaty bollywood :D

Rozmowa zeszła na wyjazdy zagraniczne itd. chciałaby pojechać do Egiptu i Turcji, bo tam jest "fajna klutura" no i temat zszedł nijako na muzułmanów. Nie chciałem się kłócić widząc jej zapał broniący ciapatych wbijających się w naszą kulturę.

Podsumowując - dziewczyna nawet ok, ale ma pstro w głowie. A ja nie szukam kogoś takiego, tylko osoby na stałe i nie tylko do łóżka.

#ddariel #rozowepaski
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dariel: oj nie p-----l serio? ja bym to ciagnał skor jestescie sami oboje, wiesz przyjaźn te sprawy a czasem wydaje sie ze to porazkja na pocztku a potem okazuje sie ze mozna sie ze osba dogadac. Jak wolisz ale i tak nie masz nic do stracenia, ja bym tak szybko nie odpuszczał, szczegolnie ze widac po jej zachowaniu wobec ciebie ze to miła dziewczyna :)
  • Odpowiedz
@Dariel: Ja tam Cie rozumiem. :D

Juz nie chodzi o to, ze ktoś ma inne zainteresowania, tylko po prostu czasem tak jest, że dana osoba jako osoba jest nawet "spoko" (xD) ale my byśmy po prostu nie mieli o czym z nią gadać - no brak tej "nici porozumienia". :D

To po co na siłę ciągnąć?

  • Odpowiedz