Wpis z mikrobloga

Hejka Miruny

Jak obiecałem jakiś czas temu wstawiam nagranie z #wypadek na #motocykle który miałem z #samochody .

Gościa kompletnie nie było widać i wyjechał "na pewniaka" bo ktoś go puścił, moja prędkość w okolicy 40 km/h, szczęścia trochę miałem bo tam gdzie poleciałem są takie niskie metalowe płotki, gdybym trafił w taki to skończyło by się pewnie dużo gorzej.

Na ten moment moto było już oglądane przez pana rzeczoznawcę czy tam likwidatora, jak zwał tak zwał. Prawdopodobnie oddam do ASO w niedługim czasie i niech oni już tam ocenią czy warto naprawiać i jeśli tak to sami wystawią fakturę TU.

Z tego co widać tylko i wyłącznie wizualnie to koła nie nachodzą na siebie podczas kiedy są wyprostowane więc możliwe że lagi/rama dostały trochę po dupie. #zalesie

Co do zdrowia:
Ręka trochę boli jak zbyt gwałtownie poruszam
Kolano cały czas jak zbite
Mam wrażenie że biodro/udo trochę się ogarnęło i jest lepiej.

W niedługim czasie mam też wizytę u ortopedy i pewnie jakieś dalsze badania będą robione.

I trochę też #chwalesie bo ta BEEMKA cały czas nosi ślady po spotkaniu ze mną, a nawet chyba widać gdzie ode mnie dostał po masce #heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DeepDepresions - Hejka Miruny

Jak obiecałem jakiś czas temu wstawiam nagranie z #w...
  • 28
@F1A2Z3A4 40 km/h to #!$%@? w zabudowanym na którym jest ograniczenie do 50? Jechałem PUSTYM pasem do skrętu w prawo bo chciałem skręcić w prawo, to że koleś wyjeżdża na pewniaka bo ktoś go puszcza to nie moja wina. Samochodem też jeżdżę i jak ktoś mnie puszcza w ten sposób to wyjeżdżam powoli upewniając się ze nic na drugim pasie nie jedzie żeby uniknąć takich sytuacji, a to że on tego nie
@F1A2Z3A4 wyprzedzanie korka przez motocyklistów z prawej strony to największy rak moim zdaniem, nigdy tak nie robiłem i nienawidzę jak ktoś tak robi. Zawsze jak już wyprzedzałem korek to zależnie albo pomiędzy kierunkami jazdy albo między skrajnie lewym i kolejnym pasem przy ich większej ilości niż jeden. Jeśli ktoś jedzie poboczem/prawą stroną to prosi się o to co spotkało mnie podczas gdy jechałem w 100% prawidłowo
@Jofiel: @potezny_papiesz: jak już wyżej napisałem nie chodziło mi o jakieś karkołomne manewry wymijające tylko byłem ciekawy czy samochód był wcześniej widoczny i czy była jakakolwiek możliwość reakcji, @DeepDepresions: napisał, że nie było no i koniec tematu dla mnie :)