Wpis z mikrobloga

  • 3
@sas1906 a nie myśleliście nad skróceniem czasu oczekiwania z 40sek+10min zapasu do rzeczywistych 40s przed przejazdem? Czy to tak bardzo niemożliwe do wprowadzenia w szczególności w miejscach z dużym natężeniem ruchu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@gumpa_bobi: No ale taka prawda i tak jak pisze @przeczki- widzisz, że miga to się zatrzymujesz, szlabany się opuszczają.
Czekasz.
Czekasz jeszcze trochę.
Gasisz silnik bo nie ma sensu tyle stać.
Jeszcze czekasz.
OOO JUŻ JEDZIE! Kurna szynobus z dwóch segmentów.
Te przejazdy, właśnie przez ten zajebiście długi czas między opuszczeniem zapór a przejazdem pociągu, nigdy nie będą efektywne, bo u ludzi nie wykształci się poczucie zagrożenia.
Przy normalnym sygnalizatorze, jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@radziuxd: to do okulisty na badania kurła xD myślałem, że pytasz bo sądzisz że jeszcze można wjeżdżać jak światełka migają.
  • Odpowiedz
kiedy pociąg jest kilka kilometrów dalej


@przeczki: pociąg ma drogę hamowania 1km... więc to i tak ostatnia chwila, żeby maszynista w razie czego mógł zareagować
  • Odpowiedz
@kuraku: Ile razy były nagrania, że ktoś się zatrzymał na sygnale przed przejazdem, a kilku debili ominęło go i pojechało, bo przecież oni nie będą czekać. Tak to jest u nas, przepisy po to żeby je łamać.
  • Odpowiedz
  • 0
@sas1906 Panie, zrób Pan wszędzie ledowe W-24 i inne takie oraz dodawajcie do sierżantów cyferki a będzie gituwa. W niektórych stacjach to #!$%@? można dostać tyle tych sierżantów. XDD


Dwa lata temu taki LEDowy W24 kosztował ok 5k zł. Ciekawe o ile cena wzrosła przez inflacje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Felonious_Gru: ale trzeba mieć nasrane w głowie żeby stwierdzić, że rozjechane rogatki jest gorsze niż zderzenie z pociągiem XD. Na co typ czekał?
  • Odpowiedz
Tak tylko dodam w ramach opisu miejsca ze to teren dworca w Dęblinie gdzie jest spory ruch kolejowy a sam przejazd zamyka się czasem na 10 minut co wcale nie jest rzadkie. Ogólnie dzieje się tam patologia, ale największą patologia jest to ze nie ma tam tunelu. Sam kiedyś zatrzymałem się na tym przejeździe mając ten zapas 10 minut i tylko mogłem pomachać swojemu pociągowi widząc jak po tych kilkunastu minutach odjeżdżał.
  • Odpowiedz