Wpis z mikrobloga

@ItsFine: Ciekawe, gdzie jest granica cenzurowania sutków. Urodził/a się jako dziewczyna, więc właściwie sutki są z ciała kobiety, ale p----i zostały wycięte, więc wygląda jak ciało mężczyzny? (ale to nie jest biologiczny mężczyzna) to nadal ciało kobiety po dragach. Z drugiej strony są też naturalnie b. płaskie laski, cenzurować sutki takim, czy nie? A facetom z tłuszczykiem? Kurde, gdzie jest ta granica, bo chyba cenzorzy sami nie wiedzą XD
Porąbany
  • Odpowiedz
@bezkonta: nie powinno tej cenzury w ogóle być, c---i to c---i nic nadzwyczajnego, każdy je ma, nie ma w tym nic co by wymagało cenzury, a co do głównego wątku - jeśli czuje się lepiej w że tak powiem z braku lepszego określenia 'ciele mężczyzny' to nie mam nic do tego, najważniejsze że jemu/jej to pasuje
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow tak żyje w zgodzie ze sobą,że nosi jakieś dziwne buty, tylko żeby być wyższym. Fantastycznie czuję się ze sobą, wygląda pokracznie jak putin z wkładkami, a ty gadasz ze dobrze się czuje ze sobą
  • Odpowiedz
@wolfKida przecież nikt nigdy nie będzie traktował Elliota Page na serio, każdy będzie ja traktował jak Ellen. Koniobijcy nie przestaną się tasowac do tej osoby, ludzie związani z rozrywka nadal będą traktować ją jako Ellen, albo Elliota czyli update do Ellen. A kobiety nie będą traktować jej jako Elliota, bo gdyby zaczęły ja traktować jako osobę płci męskiej, to by sie jej kazały powiesić, albo odejść, albo wezwałyby policję w związku
  • Odpowiedz
@nekoenjoyer: Jak napiszę na twitterze że aktorka Ellen Page zagrała dobrze w Incepcji to mi skasują konto i zcancellują mnie za prawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) @L3gion: Poza tym co to za poziom ironii, że gadają w kółko, że "to nie ciało jest najważniejsze tylko jak się czujesz" a potem c---i sobie ucinają. Widocznie ciało odgrywa bardzo ważną rolę w postrzeganiu swojej płciowości ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ale wiesz że w przypadku osób trans to właśnie medyczna zmiana płci jest fachową pomocą?


@L3gion: Możliwe że właśnie dlatego ilość samobójców po tej "fachowej pomocy" jest tak wysoka. Kiedyś jak człowiek był chory upuszczano krwi, teraz się go klepie po plecach, udziela "fachowej pomocy" po której uwaga, problem nie znika. Niesamowita jest współczesna medycyna lecząca operacyjnie problemy psychologiczne.
  • Odpowiedz
że gadają w kółko, że "to nie ciało jest najważniejsze tylko jak się czujesz"


@GodEmperorWasRight: No raczej nie gadają tego te same osoby które mają dysforie płciową xD Chyba że według ciebie każdy po lewo ma te same poglądy.
  • Odpowiedz