Wpis z mikrobloga

@nairoht: Leaker z MMOC pisał w kwietniu o wotlku we wrześniu i DF w drugim lub ostatnim tygodniu listopada, patrząc się na to że zleakował w formie "zagadki" kilka dni przed revealem evokera i dracthyrów chyba warto mu zaufać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Skorvez_957_: No nie wiem, otwarcie powiedzieli że porzucili cały content patch z SL, że mają prawie 100 nowych devów pracujących nad DF, to co pokazują nie wygląda jak sklejane na szybko, systemy są raczej póki co przemyślane a jak dostają feedback jak np w sprawie huntera to poprawiają rzeczy w kolejnych buildach alphy a nie po 100 latach. Może jestem niepoprawnym optymistą ale póki co nie wygląda to najgorzej.
@nairoht: Może... nie wiem nie gram w wowa od Cata ale lore na zawsze w serduszku.
Ostatnio Blizz dostawał słusznie spory łomot (macu macu, reforge i zamianianie kobiet w owoce) ale może teraz się bardziej postarają bo SL miał potencjał nostalgiczny i nie wycisnęli z tego całość. Wielu do tej pory nie może wybaczyć Blizowi braku balansu i zniszczenie ich ulubionych postaci. No może Garrosha ocalili przynajmniej miał piękny koniec.
@Aiwe: No tak ale myślałem że wydadzą na początku 2023 żeby lepiej dopracować covid i tak dalej. Lepiej wydać później wersję ostateczną niż wcześniej wcisnąć graczom betę czy tam deltę.