Wpis z mikrobloga

stary w ciągu dnia dzieciaki mogą się bawić na dworze i być dziećmi


@hakunnin: "Stary psy w ciągu dnia mogą wyć i szczekać i być psami, jak ci przeszkadza to nie nasłuchuj albo wyjdź z własnego domu i idź żyć gdzie indziej". To takie trudne zrozumieć że żyje się tak żeby nie przeszkadzać innym? Na serio to do ciebie taka niesamowita abstrakcja?
  • Odpowiedz
@fastmotion: trudno zrozumieć, że życie w bloku i życie w lesie albo na odludziu jednak się różni? to ty masz problem a nie oni, oni po prostu żyją i czerpią radość z życia
  • Odpowiedz
@hakunnin: "uprzykrzam ludziom wokół życie = to oni mają problem a nie ja". Szkoda słów na takie myślenie, jesteś po prostu prymitywem i nie nadajesz się do życia wśród ludzi, siedź na tej wsi bo tylko tam pasujesz.
  • Odpowiedz
@fastmotion: strach pomyśleć co ci jeszcze to twoje życie uprzykrza ( ͡° ͜ʖ ͡°) głośno gruchające gołębie? zbyt głośno rosnące rośliny na parapecie? oj płatku, płatku... jeśli ktoś tu się nie nadaje do życia wśród ludzi to jesteś właśnie ty
  • Odpowiedz
@hakunnin: Nic, ja mieszkam w Niemczech i tu takich prymitywów prostuje Ordnungsamt więc dzieci bawią się na placu zabaw a nie drą ryja pod oknem, a jak się komuś nie chce nimi zajmować to państwo chętnie mu pomoże.
  • Odpowiedz
@fastmotion: podejrzewam, że masz rację - w tym sensie, że po 12h j#bania na polu/w fabryce nawet salwa armatnia mogłaby nie zdołać wybudzić z drzemki. Dzisiaj praca jest bardziej wyczerpująca psychicznie/umysłowo i odpoczynek po niej w większym stopniu polega na wyciszeniu się, zmianie kierunku myśli.
  • Odpowiedz
niezły ból d--y. Ciekawe jakie organy chcą powiadamiać xd Halo, policja? Dzieci mi się bawią pod oknem, proszę szybko przyjechać. Społeczeństwo snolflejkow.


@ciemnienie: na balkonie nie można fajka zajarać, ale darcia mordy nieswoich bachorów trzeba słuchać cały czas xD
  • Odpowiedz