Wpis z mikrobloga

@v-tec: czy taniej, to nie wiem. Ale wiem, że rzadko kiedy potrzebujesz takiej mieszanki i masz wszystkie objawy na które działa. Zazwyczaj wystarczy paracetamol/ibuprofen + coś na gardło lub do nosa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v-tec: oczywiście, tak jest ze wszystkim - od odkamieniaczy, dezynfekcji butelek, chemii basenowwj, wybielaczy. Wystarczy sprawdzić składniki i okazuje sie ze przebitka czesto jest x 3 bi hest "dedykowana"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@dwa__fartuchy:
- syrop 'na wzrost' dla dzieci
- suplement dla 'osób odczuwających dyskomfort związany ze zmianą pogody'
- suplement na zimne stopy i dłonie
- tabletki na zmniejszenie apetytu na słodycze dla dzieci
- syrop dla 'niejadków' w kilku wersjach
  • Odpowiedz
Ja bym dodał wszelkiego rodzaju preparaty na kaca mordercę, no i creme de la creme - leki homeopatyczne. Niesamowite, że ludzie wierzą w działanie tego syfu w momencie, gdy przy części preparatów nawet sam producent nie podaje wskazań do stosowania, a smaczku dodaje fakt, że niektóre z tych "leków" dostępne są tylko na receptę xD
  • Odpowiedz
@dwa__fartuchy: jest jakieś sensowe wytłumaczenie dlaczego nie mogę kupić difenhydraminy bez recepty, a Apapu noc mogę kupić tonę?
Pytanie nr 2- istnieje jakiś lek nasenny bez recepty? Coś lekkiego pokroju difenhydraminy, a nie zioła i inne szyszki chmielu na kiju?
  • Odpowiedz
@dwa__fartuchy: Piszesz tutaj niepopularną opinie. Jakby ludzie nie kupowali to działa farmaceutyczny nie mialby zysków.

A ze nie dziala. No trudno, moze sprawdzi się jako placebo albo taka kolorowa tabletka przyniesie szczęście. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz