Wpis z mikrobloga

@xxGrandxx: u mnie nic nie działały, mecze się z nadpotliwością już 20 lat, głównie dłonie i głowa. Przetestowałem już chyba wszystko, obecny sezon to największa poprawa ever, generalnie wystarczyło rzucić fajki.. Plus smaruje się perspirex forte (wcześniej etiaxil). W sumie wystarcza - dość mocno wyszusza skórę.
  • Odpowiedz
@kyniu6: Miałem dawać Healthy Height- jest dobrze przebadany itd ale w Europie raczej niedostępny a z USA za drogi.
Alternatywa to PediaSure
Ma prawie identyczny skład - tylko więcej węglowodanów i podobno przez to znacznie smaczniejszy. Zaakceptowałem ten deal bo tanio sprowadzam z apteki w Hiszpanii.
Wychodzi mnie kilka razy taniej niż Healthy Height a chodziło mi przede wszystkim o młodszego syna - był w 10 centylu wzrostu. Od początku
maszfajnedonice - @kyniu6: Miałem dawać Healthy Height- jest dobrze przebadany itd al...

źródło: comment_16584833942kqJ976uMT7tLbBmJ3rfhB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kyniu6: Jak masz otyłe dzieci to nie dawaj bo zwiększa też masę podobno. U moich nie bo to zawsze chudzielce były to zdrowiej wyglądają.
Z 3ch smaków moje dzieci czekoladę uwielbiają, wanilię tolerują, truskawki nie chcą pić.
  • Odpowiedz
@dwa__fartuchy: hej ( ͡° ͜ʖ ͡°) to ja ten od bana za zbytnią wylewność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tym razem na serio.. czy są czopki na zaparcia z różnym składem czy zawsze jest to ta sama substancja? Czy wlewka Melilax to coś porównywalnego do czopka na zaparcia czy to jakiś kosior na hardcorowe sytuacje?
  • Odpowiedz