Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mitatuyo: śmiejecie się że Polacy to, tamto, ale jak wam powiem że Niemcy tak samo rzucili się na olej to wam się w głowie nie pomieści, to jest psychika tłumu, motłochu zwał jak zwał l, ale nie tylko Polacy są tak głupi, podpisano wykopek w dupie byłem gówno widziałem"
  • Odpowiedz
@mitatuyo kurde może zacznę sprowadzać z Holandii?

U mnie € 0.65 za kg i to patrzę w dość drogim sklepie. Zapewne większe ilości można by ogarnąć w cenie 40-50c za kg.
  • Odpowiedz
@mitatuyo brat dziś mnie prosił o pierdołę bo będę jechał niedługo do NL - o żarcie dla kota, Purina. U mnie 2.08 za kg wychodzi. Zobacz sobie ceny na allegro. I tak mnie z tym cukrem tknęło jakoś. Co do cukru to trzeba by się dogadać z kimś kto by brał 1t-24t. Indywidualnie ciężko sprzedać. Chyba że budę na rynku by się rozstawiło.
  • Odpowiedz
@mitatuyo: będzie dokładnie tak samo z tym sracz papierem przy Covidzie. Superexpress nakręca atmosferę paniki i debile polaczki masowo wykupują papier. Za każdym #!$%@? razem jest tak samo. BTW ja to nie pamiętam kiedy ostatnio kupiłem cukier, poza przetworami to na #!$%@? komu cukier?
  • Odpowiedz
@mitatuyo: ja poszedłem nieświadomy, bo TV nie oglądam, do Biedry kupić pierwszy w tym roku cukier, bo owoców dużo dostałem, to myślę zrobię ciasto. Chodzę po tym sklepie szukam tego cukru, pytam się ekspedientki mówi, że cukru nie ma. No nic poszedłem do lidla obok. Ta sama sytuacja, Wtedy się dowiedziałem, że jest panika cukrowa xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mitatuyo: ja tam dziś normalnie w makro kupiłem i jeszcze z dwie palety przynajmniej widziałem... No ale fakt że najpierw byłem w lidu i tylko trzcinowy cukier i cukier puder ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz