Wpis z mikrobloga

czemu dajesz cukier do ciasta na pizzę? To nie potrzeba.


@Powuyo: a pół łyżeczki dla drożdży. Kiedy są najedzone to jakoś pizza taka bardziej syta. Jesteś tym czym jesz a ja wole być szczęśliwym najedzonym drożdżem :D
@mitatuyo: Podludzie. Moja matka prowadzi sklep w gówno-wiosce to ludzie z miasta oddalonego o 20km wczoraj ok. 20 osób w ciągu 8 godzin przyjeżdżali pytać o cukier. Najgorzej, że gościem który wykupił cukier w tym sklepie z samego rana był mój wujas. Naprawdę zamożny człowiek, lekarz, inteligentny facet, a wykupił 30 opakowań cukru w sklepie oddalonym od jego miejsca zamieszkania o 10km. Smutłem w środku jak się dowiedziałem o tym. A
@Mr_3nKi_: mnie to też dziwi, 2kg na rok mi może idzie w mieszkaniu xD wczoraj różowa robiła masę do wafli przekładanych i wzięła szklankę cukru do tego to się zaśmiałem ze do końca roku nie starczy xD tak to tylko na gości się wyjmuje xD a te z półtora kg idzie właśnie do jakichś ciastek jak nam się nudzi
@mitatuyo: Rozumiem papier toaletowy, ale po ch#j polakom tyle cukru? 1kg cukru wystarczy mi na 2 miesiące ( jak nie dłużej) xD


@Mr_3nKi_: przez 9 lat mieszkania samemu zużyłem ze 3-4kg cukru i to tyko dlatego ze raz na rok piekę szarlotkę XD