Wpis z mikrobloga

Z jakieś 1,5 roku temu na badoo napisała do mnie gruba laska w podobnym wieku do mojego. Napisała prosto z mostu, po kilku wiadomościach że w moim mieście bywa sporadycznie i byłaby chętna się spotkać a potem może jakieś fwb czy coś w tym stylu. Ja jasno odpisałem, że nie chce a ona czemu. Od razu napisałem, że ja lubie tylko szczupłe dziewczyny i najlepiej młodsze nastolatki. XD ale się zesrała. Ha nastolatki przecież to gówniary nawet ci dobrze nie zrobią. Szczupłe? A co kreca cie szkielety? Kobieta musi mieć ciałka, naturalne to jest. Żaden z którym spałam nie narzekał. I jeszcze jakaś litanie zaczęła pisać a ja tylko kisnąłem czytając to. Szkoda, że takich sytuacji nie było nigdy ze szczupłymi, ladnymi młodszymi laskami, bo od razu byłbym chętny i docenił ich bezpośredniość. Jestem łatwy, ale swój honor mam.
#tinder #badoo #rozowepaski #seks #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 28
@Neko-chan51: tak, wielokrotnie na omegle jak byłem mlodszy laski mówiły ALE RYJ XD wybuchaly smiechem i rozlaczaly, ilosc wystawek bez slowa z ich strony na spotkaniach nie zlicze, raz który byl jednynym, gdy podbiłem do jednej laski na ulicy, aby lekko przebic swoja nieśmiałość i spytac tylko o godzine wygladal tak, ze zrobila mine jakbym jej wymordował rodzine na Wolyniu, zastanawialem sie przez chwile czy mi nawet nie chce #!$%@?, potem