Wpis z mikrobloga

Dziś mija druga doba od jakiś 10 lat (w tym ostatnie 4mc ciąg taki że po 15 piw dziennie piłem) gdzie nie wypiłem ani łyka alkoholu. Zdecydowałem się na detoks w szpitalu, polecam ten stan :) Dają jakieś tabletki co 2-3h, zero stresu, drgawek i nawet dobrze śpię. Pobędę tutaj kilka dni i dalej pewnie rusza na jakąś terapię. Trzymajcie kciuki i dajcie plusa na pocieszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wątroba lekko #!$%@? ale jak nie będę pił to się zregeneruje, generalnie trafiłem że tak powiem w ostatnim momencie, jeszcze z rok takiego chlania i mogło by być o wiele gorzej...

#alkoholizm #odwyk
  • 41
@mk89: super, fajnie widziec ze tak z glowa do tego podszedles i dobrze sie potoczylo. Ja szukalem pomocy ale to juz w takich skrajnych momentach i dwa razy mnie pogonili jak doczlapalem sie na własnych nogach do szpitala. No ale koniec koncow tez i u mnie polecialo wszystko jak nalezy ani za wczesnie ani tym bardziej za pozno. W idealnym momencie do osrodka w Miłkowie pod Karpaczem(ktory to osrodek goraco i
@kolikowski: Takim #!$%@? w głowie alkoholika tworzysz wymówkę, ze w sumie inni upadali i wracali do wody to jak on wróci to będzie normalne. Nigdy nie mów takich rzeczy ludziom uzależnionym na odwyku.


@Jamniki2: To niech lepiej nie chodzi na terapie grupowe lub AA bo usłyszy takich historii setki lub tysiące. Nie wierze ze to pisze osoba która ma zaszyta dupe i czeka aż jej się wszywka skończy żeby poleciec
@kolikowski: dno już dawno osiągnąłem, właśnie od niego odbijam i jestem dobrej myśli.

@Bloodaxis1: nawet laptopa mogę mieć :)

@extraordinary_seaman: dzięki, rozważę ten Karpacz :)

@RwandyjskiFront: no co Ty :D lekki brzuszek piwny ale bez szału, ja generalne chudy jestem - 70kg przy 187cm wzrostu to chyba nie jest za dużo.

@Jamniki2: mądrze napisane, to samo pani psycholog mi wczoraj powiedziała żeby nie tworzyć sobie wymówek w
@M83_: No to zajebiste te terapie w takim razie, wmawiać alkusowi ze upadek jest spoko i każdy upada #!$%@? tam niech śmiało chleje. Jak widać na #!$%@? terapie chodzisz bo op napisał niżej ze psycholog mówił mu co innego :)
@mk89 Jestem w podobnej sytuacji z tym, ze juz skończyłem detox na Babińskiego. Mialem 0,0 przy przyjęciu wiec obylo się bez kroplówek. Faktycznie nuda straszna i kolacja 16.30 to jakas porażka. Co zamierzasz potem ? Ja bylem 2x na aa i czekam na termin na dzienną terapię. Trzymaj się mocno.
@Jamniki2 takim piedoleniem jak to nazwałeś pokazuje mu, że musi się mega pilnować i uważać by nie popełniać błędów tych którzy próbowali wcześniej. I tak samo będzie z Tobą, wiem, że wypijesz alkohol zanim Ci rok z esperalem w dupie minie.