Wpis z mikrobloga

Okładka nowej FIFY w Australii.

Jak pokazują dane - w FIFIE 22 zaledwie ~4% graczy w ogóle rozegrało choć jeden mecz drużynami kobiet. Skąd wiadomo? Bo za rozpoczęcie meczu tymi drużynami jest specjalny achievement.

A trophy that we can only find in 3,3% of Xbox players, 4,2% of PlayStation players and 3,9% of Steam players.


XDddd

To forsowanie „super ważnej roli” kobiet przez korporacje w każdym możliwym aspekcie życia jest żenujące. BLM się już przejadło, więc niedługo piłkarze przed meczami będą klękać ku czci witaminek xD

Praktycznie nikogo nie obchodzi kobiecy futbol w porównaniu do męskiego, a 96% graczy ma w ogóle w dupie ten tryb. Trzeba #!$%@?ć jednak po swojemu w nawet tak stereotypowo męskiej grze i środowisku, bo patriarchat, mizognia, intzele terroryści itd.

Odstawiają cyrk, żeby prowokować emocjonalne dyskusje i specjalnie podsycają mizoandrię. Rzygać się chce.

#fifa #fifa23 #bekazlewactwa #gry #pieklomezczyzn #pieklokobiet #p0lka #blackpill #redpill #pilkanozna
TywinLannister - Okładka nowej FIFY w Australii.

Jak pokazują dane - w FIFIE 22 zale...

źródło: comment_1658324641jEbsBhMT4DrWOXBOu2GKB0.jpg

Pobierz
  • 67
Odstawiają cyrk, żeby prowokować emocjonalne dyskusje i specjalnie podsycają mizoandrię. Rzygać się chce.


@Tywin_Lannister: Była już kilka razy nominowana do kobiecej złotej piłki i jest bardziej znana w Australii od jakiegokolwiek piłkarza z męskiego sportu z tamtego kraju. Tobie sie chce rzygać a marketingowcy liczą hajs, poza tym mają też wersje okładki z Mbappe.
Iamtheliquor - > Odstawiają cyrk, żeby prowokować emocjonalne dyskusje i specjalnie p...

źródło: comment_1658334913RL74HRxmccu06ouBF6KVXp.jpg

Pobierz
Ta piłkarka na okładce ogólnoświatowej to żart, który prędzej zniechęci graczy do zakupu niż ich zachęci.


@Tywin_Lannister a ja mam to gdzieś, bo nigdy bym nie wydał na to gówno kasy, poczekam jak zawsze aż wejdzie w gejpasa ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Tywin_Lannister: oj, już bez przesady, że nikogo nie obchodzi kobiecy futbol. Ja na przykład oglądałem nie tak dawno mecz kobiet Anglia - Hiszpania i to U-21 chyba. Co prawda to głownie dlatego, że go obstawiałem live, ale zawsze coś
@Tywin_Lannister: To nie kupuj, tak działa wolny rynek.

Ja popieram takie akcje. Chociazby dlatego, ze teraz się bulwersujesz, ze kobiety mogą grać w piłkę. Dzięki takim akcja ludzie przywykną, dzięki temu jak jakaś dziewczyna będzie chciała grać w piłkę to nie będzie wytykana palcami. Taka sama akcja jak dziewczyny na polibudy. Ja popieram.
@yggdrasil: I hope she sees it, bro

dzięki temu jak jakaś dziewczyna będzie chciała grac w piłkę, to nie będzie wytykana palcami


Swego czasu sporo czasu spędzałem na orlikach i innych boiskach. Często się zdarzało, że grały z nami pojedyncze przypadki dziewczyn, które miały zajawkę i trenowały. I wiesz co?

I nic. Grały z nami i tyle. Traktowane były jak każdy inny gracz.

Żyjecie urojeniami. Wmawiacie sobie, że biali hetero faceci