Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzisiaj zakończyłem trzymiesięczny związek z dziewczyną starszą od siebie o 7 lat (ja 22, ona 29). Nie wiem czy zrobiłem dobrze. Gdy zaczynaliśmy związek miałem za sobą ciężki okres psychiczny związany z chorobą, z którego ona pomogła mi wyjść. Teraz przez różnicę wieku sobie coraz bardziej uświadamiam, że nie wyobrażam sobie związku z nią w dłuższej perspektywie, tzn. 2,3 czy 5 lat. Sam czas związku był piękny, nie kłóciliśmy się o nic, ona wykazywała wielką empatię i wydaje mi się, że też byłem dobry dla niej. No ale wiedząc, że fen związek jest czymś co za kilka miesięcy zakończę, mimo zauroczenia i związanego z tym wszystkim bólu, postanowiłem zakończyć. Po co brnąć w coś bez przyszłości i oszukiwać ją i samego siebie? Boli bardzo, chce mi się płakać, ją też to bolało, ale czasu nie wrócę. Nie wiem jednak czy nie lepiej było jednak jeszcze poczekać z ogłaszaniem jej tego. Jak myślicie?

#zwiazki #milosc #rozstanie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d731344486a672341176d4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
  • Odpowiedz
wiedząc, że fen związek jest czymś co za kilka miesięcy zakończę

Nie wiem jednak czy nie lepiej było jednak jeszcze poczekać z ogłaszaniem jej tego. Jak myślicie?


@AnonimoweMirkoWyznania: czyli teraz po prostu do ciebie dociera, że mogłeś jeszcze poruchać a zakończyć kiedy indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czekaj, czekaj bo nie łapię. Było dobrze, nie kłóciliście się i zakończyłeś tak z czapy bo co? Bo nie ma przyszłości dlatego że jest starsza? No mordo, to chyba najgorszy powód jaki słyszałem na tagu. Weź to jeszcze przemyśl.
  • Odpowiedz
czy nie lepiej było jednak jeszcze poczekać z ogłaszaniem jej tego. Jak myślicie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież i tak jej się kończył termin ważności. Szukaj teraz 20-latki i będziesz mógł się cieszyć związkiem przez 10 lat!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: "Sam czas związku był piękny, nie kłóciliśmy się o nic, ona wykazywała wielką empatię i wydaje mi się, że też byłem dobry dla niej"

3 miesiące związku XD Po tym czasie to pewnie nawet nie wiesz jak ma na drugie imię chłopie. Daj jej spokój bo widać, żeś nieogarnięty emocjonalnie jeszcze
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: 29 lat to babcia w jego wieku ? XD Oj chłopie, jakby to było 15 lat różnicy to bym rozumiał (Choć w sumie nikogo nie bulwersuje że kobieta której zrobił dzieciaki Elon w pracy to jest od niego 15 lat młodsza,a tylko to że jest jego pracownicą) ale 7 ? Jakby była chociaż po 30-tce to rozumiem,że ktoś mógłby twierdzić,że jest już stara. Dzieci by nadal z tego były
  • Odpowiedz
Noname : Jak bym czytała historie mojego byłego pseudo związku, z tym ze różnica wieku była mniejsza. Przez mojego exa skończyłam na antydepresantach, współczuje twojej byłej i mam nadzieje ze zniesie to lepiej niż ja.
Zacytuje tylko słowa mojej przyjaciółki, dla takich jak wy powinien istnieć oddzielny krąg w piekle.
---

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz