Wpis z mikrobloga

  • 0
@sylwek2k

Skoro robisz to celowo


Celowo to ja szybę myję. Każde zatrzymanie czy ochlapanie przy tym rowerzysty to tylko efekt uboczny tego działania i takiego prawa. Należy winić ustawodawcę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kiszczak:

I wykorzystuje do tego wszystkie przewidziane prawem możliwości. Jak np. blokowanie innych aut. Nie przejmuje się kierowcami i nikt do niego o to pretensji nie ma.


I robi to w celu osiągnięcia tego samego celu co kierowca a nie po
  • Odpowiedz
  • 0
@janekplaskacz

kłamcą, bo oczywistym jest, że twoim celem jest co innego niż piszesz.


Bezpodstawne bajdurzenie. Tak Ci się tylko wydaje, bo całą nienawiść do kierowców przerzuciłeś na mnie i oskarżasz mnie o jak najgorsze intencje. Ale to tylko Twoje domysły, a nie nic oczywistego.
  • Odpowiedz
@kiszczak:

Bezpodstawne bajdurzenie.


Twoje zachowanie jest powodowane chęcią zemsty. Kłamiesz nazywając celowe spryskiwanie szyby, tak aby opryskać rowerzystę chęcią sprawnego dotarcia do celu. Ergo, z powyższego wynika, że jesteś zarówno chamem jak i
  • Odpowiedz
@kiszczak: pryskanie rowerzystom po oczach wręcz przeciwnie. jeśli na kamerce złapie się, że patrzyłeś w lusterka przed tym, to może taki rowerzysta upierdliwie domagać się abyś został ukarany. Stwarzanie zagrożenia w ruchu, to kiedyś było 300pln, teraz jest 2k, więc policja chętniej to wypisuje. Na rowerze nie jeżdżę, po prostu nie podobają mi się Twoje dziecinne złośliwości.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Dziecko, któremu zwróci się uwagę, szuka poklasku, jest wzburzone i przykro mu, bo jego delikatne ego zostało naruszone. Zamiast coś budować, tworzyć, teraz będzie się zastanawiać, jak uprzykrzyć komuś życie. Dziecko.
  • Odpowiedz
  • 0
@eloar

pryskanie rowerzystom po oczach wręcz przeciwnie.


Na szczęście przestrzegam przepisów i pryskam tylko na szybę przednią. To czy rowerzysta wjedzie w rozpylaną chmurę zależy tylko od rowerzysty.
  • Odpowiedz
w google Maps nie ma ale ci mogę zdjęcie zrobić bo mam przed domem. Jesteś specjalista od asfaltu i potrafisz stwierdzić po zdjęciu czy jest do dupy?


@liczy_no_ze_niby_nie: generalnie dobra ścieżka to nie takie hop siup i piszę to poważnie, po pierwsze musi być długa, jak ma 300m to nikt nie będzie kombinował z wjeżdżaniem i zjeżdżaniem, po drugie musi być sensownie podłączona do drogi aby wjazd i zjazd były
  • Odpowiedz
po co filmik xD


@mwmichal: nagram ci filmik bo często widzę debili ktorzy jadą jezdnią bo nie znają KRD, ubrani w plastrony całym peletonem jak by brali udział w wyścigu przy zamknietej drodze. Głupich nie sieją.
Ciekawe co bedą mieli do powiedzenia bo zawsze pytam czy ta sciezka była za tania wg nich.

I takie właśnie postawy pedalarzy widze w mojej okolicy. Póki obie strony nie będą postępowały z rigczem
  • Odpowiedz