Wpis z mikrobloga

@kiszczak heh przypomniała mi się sytuacja, jak wrzuciłem mycie szyby, a tu chwilę później do mnie dwóch motocyklistów podjezdza i mnie wyzywają, a ja nie wiedziałem o co chodzi :) Minęło z 5 sekund zanim skumalem. Niczego nie żałuję :) czy ktoś patrzy w lusterko wsteczne zanim użyje spryskiwaczy?
@kiszczak: debilu co zrobisz jak kogoś zabijesz, przez takich debili którzy mysleli że dk79 to droga tylko dla samochodów mimo braku znaków zakazu jazdy rowerem próbowali lać spryskiwczami musiałem kupić okulary. Wiesz że płyn do spryskiwaczy piecze po oczach straci jeden z drugim rownowagę i wpadnie pod tira?
Czy ty #!$%@? myślisz, łał kolo mnie ominął wezmę za to stworzę zagrożenie życia i zdrowia.
@zasadzka01 Nie chcę się wtrącać do powyższej dyskusji, ale jako uczestnik ruchu drogowego i użytkownik różnych mniej lub bardziej lubianych pojazdów czy też własnych nóg chciałbym zaznaczyć, że nie ważne czym i jak się poruszasz bardzo ważna jest kontrola wszystkiego co się dzieje wokół. Wiele razy uratowało mi to tyłek, a brak rozeznania sytuacyjnego jest moim zdaniem równie groźny co ignorancja i głupota. Zerkanie w lusterka to jednak podstawa i warto robić
@mati1990

co ma prędkość do lania wpłynem do spryskiwaczy?


No dużo. Bo jak wpadnie pod tego TIRa jeśli auta stoją? Zupełnie tego nie rozumiem. Jak to widzisz? Przecież ja leję tylko w korkach. Prędkość ma tu kluczowe znaczenie jeśli rozmawiamy o zagrożeniach.
@Najmilszy_Maf1oso tak jak pisałem, teoretycznie ma to sens, ale co innego zerkać w lusterka przy manewrach, a co innego zerkać w lusterko przed użyciem spryskiwacza. No muszę przyznać że nie mam takiego nawyku i wydaje mi się że nie jestem jedyny, bo to nie jest tak oczywiste jakby się wydawało.
@kiszczak: jak to jak, stoisz na światłach, gość na rowerze cie wyprzedza, w końcu ty też na swoim zielonym ruszasz i po kilkunastu metrach wyprzedzasz rowerzystę i go lejesz ze spryskiwacza.