Wpis z mikrobloga

Na główną cyklicznie wchodzą teksty tak naprawdę o niczym - ale odnoszące się do tematu odchudzania. W ramach znaleziska zwykle jest powtarzalna do bólu "dyskusja" nawet się do nominalnego tekstu (znaleziska) nie odnosząca.

Pomyślałem że wrzucę coś konstruktywnego. Tłumaczenie artykułu jak wygląda obecnie sytuacja walki z otyłością, z naukowego punktu widzenia.

Domyślam się że nie ma opcji by to nie zostało zignorowane, ale cóż... Jak ktoś wie jak sprawić by to się wybiło na główną i jest zainteresowany...

@nirvikalpasamadhi: ? Pytam bo masz bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poprzednie razy kiedy próbowałem wrzucić IMO wartościowe rzeczy jako znaleziska kończyły się na ilości wykopów oscylującej wokół zera. Może coś robię nie tak.

#odchudzanie #zdrowie #medycyna #technologia #nauka #gruparatowaniapoziomu
  • 4
@Sinity: Dobry content, wykop :) Cały czas myślę też o tym wcześniejszym znalezisku o Twitterze i właściwie zmotywowałeś mnie do napisania czegoś większego, na co szukam veny od dłuższego już czasu. Odnosi się do przyczyn rosnącej nienawiści, antagonizmu, nie tylko w internecie, ale także globalnie w ludziach, na całej Ziemi. Nigdy tego tematu nie porzucę, bo jest zjawiskiem tak mało zbadanym i opisanym, że ktoś musi się tym zająć :)

Co
Co to znalezisk, to miałem podobnie. Ludzie w większości poszukują raczej krótkiej i szybkiej rozrywki, niż głębokich i ważnych wątków. Wolą sprawiać sobie tymczasową przyjemność, niż zdobywać nieśmiertelną wiedzę. To zjawisko też jest powiązane z powyższym, a ściślej jest jedną z przyczyn/skutków.


@nirvikalpasamadhi: A jednak, pozytywne zaskoczenie. +423/-11 w tej chwili. Aż dziwne że tak mało zakopów.
@Sinity: Odpowiedź jest prosta, jak content jest kiepski lub kontrowersyjny, to dostanie sporo zakopów, a jeśli jest dobry ale nudny, to nie dostanie zakopów, ale też wykopów :) Jest też magiczna granica, np. jak ktoś zobaczy w wykopalisku znalezisko co ma z 15 wykopów i 3 zakopy, to prędzej je wykopie niż znalezisko 10 wykopów 6 zakopów ;)