Wpis z mikrobloga

Przy kopalni w mojej okolicy, jest tylu chętnych na węgiel, że samochody z paką zaczęły już zajmować miejsca parkingowe dla pracowników kopalni
@d3d3Lnd5a29wLnBsL2x1ZHppZS9tX19iLw: ehh, dzis mi sie udalo kupic po miesiacach polowania. Najgorsze jest to ze nikt nie ogarnia ile ja na to zycia zmarnowalem. A co gorsza moi rodzice to zatwardzialy elektrat parti wiec oni teraz beda uwazac ze to partia zapewnila wungiel.

U mnie bylo tak ze to brat mial ogarnac, ale on to przychjodzil o 16 odpalal sklem no i sklep nie dzialal wiec stwierdzal ze ok pora na cs'a.
@Yahoo_: dodajesz do koszyka i tak zostawiasz. Pozniej juz tylko probujesz sie przeklikac przez koszyk. Warunek to miec wszystko w profilu uzupelnione.
Pojawia sie towar w sklepie to F5 w koszyku i liczysz ze sie uda. Mi to zajelo chyba 5 tygodni od kad mialem towar w koszyku. robilem to na telefonie. jak cos padnie na nastepnej stronie to klikasz wstecz (strona sie nie laduje, bierze z cache).

i tak do
@Yahoo_: problem jest to ze czasami wegiel szybko znika, bywalo tak ze mi sie nawet nie udawalo koszyka zaladowac a w tym czasie towar sie pojawil i sie skonczyl