Wpis z mikrobloga

Zapraszamy z @Czarnoksieznik na kolejne wspólne nagranie gitarowe z udziałem 22 Mirków ʕʔʕʔ

Czy istnieje takie miejsce, w którym mogą zagrać razem ci całkiem początkujący i ci wymiatający na gitarach od dekad, miłośnicy nowoczesności i starzy boomerzy, nieśmiałe piwniczaki razem ze scenicznymi dynamiczniakami? Jest ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: - to #mirkojams. Zapraszam do komentowania i wyrażania zachwytów. Ze względu na niepewną sytuację epidemiczną ;) fanki proszone są o ciche popiskiwanie, zamiast krzyków.

#gitara #gitaraelektryczna #gitarabasowa #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #mirkoshredwars #gruparatowaniapoziomu #wykop

dinkum - Zapraszamy z @Czarnoksieznik na kolejne wspólne nagranie gitarowe z udziałem...
  • 75
@Anhed: Nie słyszałam Cię od paru lat chyba, co tam u Ciebie słychać gitarowo?

przegapiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A wołałam Cię, łącznie z resztą spamlisty dla grających, do tego kolabu ;(
@dinkum: Słucham z kompa (SB) na Aurvanach ale nie wiem czy ma to znaczenie bo chodzi o poziom głośności. Możliwe że to kwestia samej melodii, ale są momenty gdy podkład wybija się mocniej nie pozwalając wybrzmieć gitarom. Np. włącz od 3 minuty końcówkę @JohnnyBezEn, którego partia przechodzi w głośniejszą jak mi się zdaję partię @henryhenry by znów przejść w mniej wyraźny fragmenty @panikaman i @tmux i znów lepiej słyszalny @
@Bartholomew: Było z tym sporo zabawy. To są 24 solówki, nagrane czym innym, w inny sposób, z wyeksponowanymi innymi częstotliwościami i trudno, żeby brzmiały tak samo i tak samo głośno na każdym sprzęcie. Np. na spikerach w laptopie czy telefonie, solówki grające dołem będą cichsze od tych z wyeksponowaną górą. @Czarnoksieznik kręcił trochę eq, ale z tym przesadzać też nie mógł. A sam podkład zaczyna ginąć, gdy puści się go na
@dinkum: miałem przymusową 3 miesięczną przerwę od gitary i jak złapałem za wiosło to mi się trochę odechciało, sztywne palce w ciul. Ale nie jest tak że nie było progresu przez ten czas, sporo grałem ze słuchu, nauczyłem się kilku solówek, poznałem sporo akordów, rozumiem progresję akordów. Technika niestety poszła w dół, ale przyjdzie jesień, ciemne zimne i mokre wieczory to na pewno wtedy wrócę do grania :)
@Anhed: to wpadnij do mnie pochwalić się, jak coś nagrasz :)

@brednyk: większość woli grać tu anonimowo, podobnie jak większość użytkowników tego portalu woli tu siedzieć anonimowo.

@JohnnyBezEn: to nieprawda. Na przykład zwycięzca ostatnich szredłorsów, który gra fantastycznie, nie pokazał twarzy.
@JohnnyBezEn: Ty to możesz się spokojnie chwalić z twarzą i wysyłać linki znajomym ;) Nagrałeś dobre solo, bez doświadczenia w nagrywaniu się, które miała już reszta i to w parę dni, gdy większość pozostałych miała na to parę miesięcy. Więc jesteś jednym z lepszych tutejszych zawodników :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JohnnyBezEn: być może to była ostatnia, a przynajmniej ostatnia organizowana przeze mnie i przez Czarno. Nie wiem, jak @pankos będzie stał z czasem i ochotą, ale już coś wspominał, że może być z tym marnie.