Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem mega zaskoczony dlaczego tak wiele osób pisze o porażkach z Tindera, o wypisywaniu się z rynku matrymonialnego oraz o tym gdzie znaleźć dziewczynę. Dlaczego każdy koniecznie pcha się do związku? Dlaczego? Czy widzicie, żeby tak napisał jakikolwiek różowy pasek, że nie może znaleźć dziewczyny? Nie. Bo właśnie korzystają z takich "facetów" jak Wy. Nie muszą dosłownie nic robić. Bazują i wykorzystują waszą naiwność w której to wszystko za nią robicie, zagadujecie, staracie się a ona... ma Was oraz to gdzieś ;) dajecie sobą pomiatać i tak macie. Przykra prawda ale bolesna którą sam sobie uświadomiłem lecz tylko i wyłącznie po to aby Wam pomóc. A dla kobiety facet to tak jak lalka na półce. Coś pójdzie nie tak? Następny proszę. I tyle. Chyba nie muszę porównywać jaką to wygodą dla kobiety jest Tinder gdzie ma dosłownie jak w wymarzonej bajce do wyboru do koloru? Ten zagadał? Nie. Ten zagadał? Nie. O, ten zagadał? Tak, tak, tak! Kiedyś u kobiet tak nie było. Był facet na osiedlu, to przepraszała go gdy stało się coś nie tak. Bo inaczej To tak jak praca u Janusza - kiedy to dobry pracownik trafia do Januszexu i odchodzi widząc, że coś jest nie tak - odejście w tym wypadku stanowi tylko i wyłącznie ulgę. A u niebieskich odwrotnie - jakby po rozstaniu z taką różową czuje tylko i wyłącznie... żal. Ona też - ale szybciutko zapomina. Tak to u kobiet działa. A facet odwrotnie. Dlatego faceci zastanówcie się czy warto tak gonić i pchać się na siłę? Czy nie lepiej sobie odpuścić i zająć się tylko i wyłącznie sobą rozwijając spokój i wygodę? Nie mówię, że szukanie dziewczyny jest złe ale widząc jaka jest desperacja to ciężko mi zrozumieć czemu aż tak mocno zależy Wam na różowym pasku jakby był jakimś miliardem dolarów. Jakby była wystawiana na piedestał. A to tylko zwykła dziewczyna i nic więcej.
Pewnie większości z Was zależy na zaspokojeniu potrzeb seksualnych co kobiety umieją wyczuć i temu przychodzicie się tutaj żalić.

#rozowepaski #zwiazek #przegryw #seks #pytanie #oswiadczenie #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #blackpill #redpill #bluepill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d47d8dbb3ff8883ce08a30
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
PolnaDama: @Miler111111: Tak sobie tłumaczcie. Potrzeby biologiczne, religijne i coś jeszcze? Za dużo biologii, polityki i religii. A za mało wolności. Wyobraź sobie nicość i brak znajomości liter. Jak 6-latek. Czy w tym wieku potrzebowałeś dziewczyny? Nie a nawet wręcz przeciwnie - gardziłeś nimi. Chyba, że się zauroczyłeś - to wtedy co innego, ale to wraz był "dodatek". A że z wiekiem rozwinął się popęd seksualny i niektórzy nie potrafią
@czaszkopranie: Dokładnie, koleś chyba przyszedł monolog ze sobą prowadzić.

Jakby była wystawiana na piedestał. A to tylko zwykła dziewczyna i nic więcej.


Typowe redpillowe #!$%@?. Aż się śmieję z siebie, że na to odpisałem.
NiebieskaEskimoska: @czaszkopranie: a dla mnie to jeszcze śmieszniej, ponieważ pokazujesz tylko i wyłącznie swoją nienawiść która utwierdza mnie w przekonaniu, żeby warto być dalej samemu jak jestem. Ja nie napisałem tego, że jak to ujęłaś "jakbym chciał być sam to bym był a nie pisał o zachowaniach kobiet" tylko napisałem aby uświadomić desperatom, że nie ma sensu gonić za kobietą. A kolejna rzecz to taka, że jak mogę mieć problem