Wpis z mikrobloga

I tak cie podziwiam, naprawde. Twoim kumple wytrzymywali 5 minut, po czym wychodzili z płaczem i blokowali xD


@Mr_3nKi_: Patrząc jaką ilością komentarzy mnie tu #!$%@? to się im nie dziwię. Dziwi mnie natomiast fakt, że nie zauważasz, że konfiarze są mistrzami speedrunu w usuwaniu komentarzy i blokowaniu. 5 minut to całkiem sporo.
Patrząc jaką ilością komentarzy mnie tu #!$%@? to się im nie dziwię.


@Kryspin013: To komu mam odpowiadać? Przecież z tobą rozmawiam, heloooł xD

Dziwi mnie natomiast fakt, że nie zauważasz, że konfiarze są mistrzami speedrunu w usuwaniu komentarzy i blokowaniu.


Uczą sie od najlepszych. Też tak robie, jeśli jakiś neuropek postąpił ze mną tak samo.
@PrzeKomentator: No ale czy problem USA nie jest głębszy niż sam dostęp do broni? Są kraje gdzie w większości domów jest broń, czy państwa wręcz upadłe, a tylko o stanach co chwilę się słyszy o tym że uczeń wpada do szkoły chcąc pozabijać kolegów
Uczą sie od najlepszych. Też tak robie, jeśli jakiś neuropek postąpił ze mną tak samo.


@Mr_3nKi_: gówno prawda. mogę ci powklejac przykłady jak to uczą się od najlepszych "wolnościowcy" a potem płaczą jak zostają sami zbanowani na twitterze. Albo jak czarnolistują już sa samo przytaczanie ich komentarzy.

To komu mam odpowiadać? Przecież z tobą rozmawiam, heloooł xD


@Mr_3nKi_: No nie wiem, tylko w tym jednym miejscu #!$%@?łeś 4 komentarze pod
Kryspin013 - > Uczą sie od najlepszych. Też tak robie, jeśli jakiś neuropek postąpił ...

źródło: comment_1658159132f0DLLjPm2Picf5OG3DsIhA.jpg

Pobierz
minut zamiast edytować jeden komentarz.


@Kryspin013:

Nie moja wina, że wykop jest #!$%@?.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

to mimo, że prawie nikogo nie daje na czarno


Przynajmniej to nas łączy xD. Dobra, nie zawracam gitare. Bakłażan idzie sobie.
@PrzeKomentator: Inwalidą to jest 99% argumentów progunowego rednectwa.

Hurr durr, to nie bron zabija, tylko ludzie No i kvrwa właśnie z tego powodu potrzeba sprawdzać ludzi, którzy mają do niej dostęp, bo większość to bezmózga patola.

A w USA strach przed pozwoleniem na broń jest chyba spowodowany tym, że te czerwonokarkie twory z republikańskich dziur zdają sobie sprawę ze swoich intelektualnych możliwości, przez które ewentualne prawdopodobieństwo uzyskania pozwolenia na broń oscylowałoby
a tylko o stanach co chwilę się słyszy o tym że uczeń wpada do szkoły chcąc pozabijać kolegów

@ArekMaupa:
Bo wszyscy maja w pompie, co sie dzieje poza usa, a juz szczegolnie w 3 swiecie? Plus zawsze mozna powalic sobie konia do narracji "jak to zle w USA".
@PrzeKomentator: Może biegać też z nożem, łukiem, maczetą, bronią czarnoprochową, piłą mechaniczną, mocnym karabinkiem pneumatycznym (powyżej 17J), bronią palną własnej roboty, a nawet mieczem samurajskim. Gdybyś był nieco inteligentniejszy to byś widział te wszystkie zagrożenia, które jakoś się nie materializują.
@PrzeKomentator: rząd ci zabierze do reszty wolność i #!$%@? zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
głównym celem ogólnego dostępu do broni, nawet jeżeli dosyć problematycznym pod względem wykonania, nie jest wcale samoobrona, bo do tego można stosować całą masę różnych rzeczy, od prostego noża, przez gaz pieprzowy czy nawet zaostrzony patyk. Głównym celem ogólnego dostępu do broni jest ochrona własnej wolności przed nadmiernie autorytarną władzą, a broń w
Gratulacje, oby kilku chłopa cię zgwałciło na ulicy, to może wtedy pomyślisz, że gdybyś miał broń to może by się to inaczej skończyło


@giguga: w tym świecie o którym marzysz szajka zbiorowych gwałcicieli na pewno miałaby więcej sztuk broni niż normalny człowiek idacy sobie wieczorem po mieście.

A nauczyciele posiadali broń? czy w szkole można posiadać broń? Ktokolwiek mógł odpowiedzieć na atak napastnika w równoważny sposób?


Lepiej byloby, gdyby ten gość
Może biegać też z nożem, łukiem, maczetą, bronią czarnoprochową, piłą mechaniczną, mocnym karabinkiem pneumatycznym (powyżej 17J), bronią palną własnej roboty, a nawet mieczem samurajskim. Gdybyś był nieco inteligentniejszy to byś widział te wszystkie zagrożenia, które jakoś się nie materializują.


@The_Joker: dlaczego zatem w USA masakry na przypadkowych ludziach odbywają sie z użyciem broni palnej? Wedlug ciebie statystycznie powinno być po równo, bo tymi narzędziami można robić takie same akcje.
@PrzeKomentator: powiem wprost to, że dostęp do broni wymaga kilku miesięcy czasu powoduje to, że każdy kto ma chwilową odjebkę nie pójdzie jej sobie kupić i wystrzelać ludzi w szkole/biurze/markecie.
I tak- to jest aż tak proste... W krajach gdzie dostęp do broni jest na zasadzie zakupu i podania dowodu osobistego strzelaniny takie jak znamy z USA co jakiś czas się zdarzają.
W Polsce na przykład nie. Gdybyśmy tylko znali powód.
@zdjeciegipsu: zgadzam się z tobą w 100% nie może być tak że ktoś Ci wpada na chatę albo do sklepu z gnatem w ręce a ty go tak poprostu odstrzelisz w obronie, konieczne w tej sytuacji jest oddanie wszystkiego co masz a w ostateczność przyjęcie kulki na klatę jak prawdziwy mężczyzna jeżeli taka będzie wola napastnika
Strzelanie w napastnika pogwalcilo by jego prawo do ataku art. 21 paragraf 37