Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kolejny spokojny dzień na ulicach naszego pięknego kraju.
Żadnej strzelaniny, żadnych ofiar.

A to wszystko dzięki temu, że większość Polaków ma w tyłku bajdurzenia konfiarzy i tym podobnych odklejeńców, którzy chcą procedurę zakupu broni sprowadzić do procedury zakupu ziemniaków.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bron
  • 122
  • Odpowiedz
a potem się dziwisz że cie biorą za upo konfiarza jak takich odklejeńców plusujesz xD


@NoJakNieJakTak: A co takiego napisała? Prawdę napisał i nie musze być żadnym konfiarzem. Odpi##dolicie sie w końcu ode mnie z tą konfederacją, bo naprawdę jakbym pisał z ułomami.
  • Odpowiedz
janusz może i nie, ale przeglądając tagi przegryw i tym podobne, to nie jeden by strzelał do kobiet, bo mu incelstwo zryło mu beret.


@PrzeKomentator: Znowu to tylko twoje chochoły. Chłopy są może agresywne, ale tylko w głowie.
  • Odpowiedz
wiem co mówię, sam głosowałem na konfederacje, nie masz co się wstydzić, razem przez to przejdziemy :*


@NoJakNieJakTak: Męczą mnie wasze urojenia. Pokaż mi jeden wpis, w którym dodałem tag #konfederacja. Powodzenia.( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Najlepsze jest to, ze uważacie mnie za konfederate, ale za nic nie połączycie mnie z konfederacją, bo nic o nich nie pisze xD

Nie jestem ćpunem politycznym jak Wy ( ͡
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Takie osoby jak ty odbierają prawo porządnym ludziom do samoobrony.


@giguga: Dobra a jakieś konkrety?

Bandyta i tak sobie załatwi broń i wcale nie musi jej kupować w biedronce.


@giguga: Też kiedyś byłem młodym i naiwnym konfiarzem. Soory ale sytuacja w różnych państwach na świecie pokazuje zupełnie co innego.

Jestem za posiadaniem bronii przez obywateli ale nie, żeby każdy debil mógł pójść i sobie ją kupić w sklepie.
  • Odpowiedz
@Frasad: Można jedynie gdybać. Prawda jest taka, że gdyby chcieli zabić, to mają w cholere możliwości. Nawet głupim kamieniem można zabić, nie trzeba żadnego pistoletu xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Takie osoby jak ty odbierają prawo porządnym ludziom do samoobrony. Bandyta i tak sobie załatwi broń i wcale nie musi jej kupować w biedronce.


@giguga: weź no daj mi namiar na ten nielegalny ryneczek z bronią dla zbirów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio. broń palną może sobie załatwić tylko 'elita' przestępczego półświatka. Taki Seba, osiedlowy rozrabiaka to sobie może co najwyżej biegać
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: Męczą mnie wasze urojenia. Pokaż mi jeden wpis, w którym dodałem tag #konfederacja. Powodzenia.( ͡~ ͜ʖ ͡°)


Najlepsze jest to, ze uważacie mnie za konfederate, ale za nic nie połączycie mnie z konfederacją, bo nic o nich nie pisze xD


@Mr_3nKi_: jak nic cie nie lączy? Fikołkujesz tak jak większosć rasowych konfiarzy na tym portalu, udzielasz się w tych samych tematach i tak samo
  • Odpowiedz
jak nic cie nie lączy? Fikołkujesz tak jak większosć rasowych konfiarzy na tym portalu, udzielasz się w tych samych tematach i tak samo robisz z siebie głupka.


@Kryspin013: Czyli lewaki albo konfa? Nie mam innej opcji? Nie mogę byc przeciwny lewactwu, bo z automatu jestem konfiarzem? xD

politycznym może i nie jesteś, ale spokojnie, wyleczymy cie również z uzależnienia od narkotyków


@NoJakNieJakTak: Nie trzeba (
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Czyli lewaki albo konfa? Nie mam innej opcji?


@Mr_3nKi_: jasne, że są inne opcje ale nie tego tyczy temat. Zachowujesz się jak rasowy konfiarz. Jeśli nie jesteś konfiarzem to dużo nie zmienia bo wtedy i tak wychodzisz na głupka.
  • Odpowiedz