Wpis z mikrobloga

@Mineciarz69

Żeby mieć względne powodzenie wcale nie trzeba mieć jakiegoś wielkiego mitycznego SMV.
Dodaj do tego, że masa tych facetów skrajnie się zaniedbała i wychodzą tragikomiczne sytuacje o których piszę.
wine o'clockow


@pawel0008: Wyjaśnij to pojęcie, bo nie znam.

Ale tak, mnie też to właśnie opowiadała znajoma matki - 48 lvl. Koleżanki z pracy rozwódki, albo szukają bolca na boku i ciągle coś nie pasuje. A to za niski, a to za gruby, a to za chudy itp. Po prostu ma być Chad i tyle.
Autentycznie takie są, nie wiem co siedzi w ich głowach, ale one myślą, że to jest możliwe.


@Mineciarz69: Mój znajomy którego poznałem w podstawówce i woziliśmy się wiele lat miał matkę prawdziwego milfa, to był pierwszy i jedyny którego w życiu zobaczyłem, kobieta miała 52 lata a wyglądała jak zajebiście zadbana 30latka i byłem w szoku jak kolega mi to powiedział. Kilka lat później kiedy nasze drogi się rozeszły widziałem ostatni
@Mineciarz69: człowieku, mam znajomą z tindera, z którą piszemy od dłuższego czasu - nie jest urodziwa, jst gruba, twarz też taka sobie. Raczej chciałem mieć kumpelę z niej, niż coś poważniejszego i pokazała mi ostatnio jak miała ponad 6 tysiecy matchy na #tinder xd ja pierd0le! Co jakiś czas pokazuje mi spermiarzy co do niej piszą xd
jeden ostatnio to w ogóle szukał dziewczyny, z którą OD RAZU wejdzie w związek
@smallboobslover: Znajoma pod 70-ke ma masę spermiarzy na tinderze/bado.
Doi kasę z jednego nie-biednego holendra(naiwny), a tak to sobie siedzi u takiego byłego nauczyciela (uległy).
Ale ona jest dynamiczna serio. xD

A czy jeszcze jakichś naciąga na kasę, to przecież nie musiała mówić.
Tych dwóch to nawet na żywo mogłem zobaczyć.