Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 577
Ale jestem dumna z tego człowieka. Tak się promuje Polskę. Nie jest kontrowersyjny, ma wyważone poglądy, razem z żoną jest przedsiębiorczy a nie jakimś utracjuszem, na wszystko sobie zapracował a w dodatku gra w jednym z najpopularniejszych klubów świata. Gratuluję Panie Robercie i życzę udanych występów (ʘʘ) od czasów transferu dudka do Realu dawno się tak nie cieszyłam ()
#pilkanozna
Itslilianka - Ale jestem dumna z tego człowieka. Tak się promuje Polskę. Nie jest kon...

źródło: comment_16581386591ryMRlapKUmoi9g5QoDJ0b.jpg

Pobierz
  • 47
@Itslilianka: Ja najbardziej lubię jak Grażyny na fejsbuku maja ból dupy o Ankę, która nic nikomu nie zrobiła, coś tam se ćwiczy, ma jakieś swoje firmy. Jest z Robertem od x lat. No, ale zadna z nich by nie korzystała z życia, jakby miała miliony na koncie, tylko każda tyralaby na etacie i ubierala się dalej w pepco, latając raz w roku rajanerem na słoneczny brzeg ( ͡° ͜ʖ
Jeszcze kilka lat, zakończy karierę, a później to już normalnie, najpierw ekspert w telewizji, później nieudana przygoda z trenerką, a na końcu start w wyborach do sejmu z drugiego miejsca na liście PO w powiecie pruszkowskim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nagly_atak_faszyzmu: nie ma bata, to nie ten typ człowieka. Nie po to tak intensywnie inwestuje żeby teraz włazić w to januszowe środowisko polskiej piłki.
Jeszcze kilka lat, zakończy karierę, a później to już normalnie, najpierw ekspert w telewizji, później nieudana przygoda z trenerką, a na końcu start w wyborach do sejmu z drugiego miejsca na liście PO w powiecie pruszkowskim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nagly_atak_faszyzmu: Lewy już teraz jest dobrym biznesmenem i nie będzie szargać swojego nazwiska jakąś polityczną januszerką. To nie ten poziom
@mentari: gdzie ci transfer wymusił? to bayer odwalał szopkę bo wiedzieli że są na straconej pozycji. Robert grzecznie zakomunikował że jego przygoda jest skończona, dogaduje temat i wszystko w rękach bawarczyków. Nagle magicznie gadane na temat potencjalnego strajku, jakichś dziwnych ruchach- ale nic nie potwierdziło się a barcelonie bardzo zależało skoro puścili tyle ofert. Więc ta cała szopka to wina tych nieudaczników na świeczniku bayernu, nikogo więcej