Wpis z mikrobloga

@strongBAD: Mojego teścia brata syn, w 1 GODZINIE pracy (w DE) miał wypadek, złamał nogę. Oni go chyba nie zdążyli zarejestrować czy #!$%@? wie jak tem było. Ale ten gość zgarnął za te złamanie (otwarte złamanie kości udowej) 350 tys żetonów.
  • Odpowiedz
@Sasquatch15: Ja to jestem ciekaw jak moja patokoleżanka z podstawówki się miewa Aldonka xD jak ostatni raz coś o niej słyszałem 3 lata temu, to miała już 5 bombelków (2 z jednym typem, 3 z różnymi) i oczywiście nigdy nie pracowała. Mieszkanie za free, wszystkie możliwe dodatki. Dzieci tez wszystko za darmo. No ciekaw jestem, czy ta sytuacja ja "zmusiła" do podjęcia pracy
  • Odpowiedz
@strongBAD: no jak będzie wypadek nie z jego winy to rentę może dostać nawet jak pracował za czarno :V Bo bhp'owiec stwierdzi, że w czasie wypadku był na firmie czy gdzie tam pracują i wykonywał pracę (a inaczej się nie da bo wszystko na monitoringu) także lepiej wychodzi odpalić rentę i "niech spyerdala" niż iść w zaparte i twierdzić że monitoringu nie było XD A, że umowy nie ma? No to
  • Odpowiedz