Wpis z mikrobloga

Pytanie do tych w małżeństwie albo generalnie poważnym związku zaplanowanym na całe życie trwającym od dawna. Ale głównie żon i mężów.

Gdybyście poznali wymarzonego partnera - ładniejszego niż obecny, młodszego/wyższego silniejszego - co tylko wam się wymarzy ale we wszystkim lepszy niż obecny, dodatkowo mielibyście rewelacyjny kontakt psychiczny można rozmawiać dniami i nocami, czułbyś że z taką osobą możesz robić wszystko na świecie. I ta osoba by była w tobie szaleńczo zakochana, na jedno słowo by z tobą wszędzie poszła.

Czy rozwiódłbyś się/porzucił obecnego partnera? Czy też wierność i obietnice są ważniejsze i zostałbyś z gorszym bo tak przysięgałeś?
Pewnie trudniejsza decyzja dla tych z dziećmi.

#pytanie #zwiazki #milosc #kobiety #mezczyzna #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada #romans #malzenstwo #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow
Pobierz maszfajnedonice - Pytanie do tych w małżeństwie albo generalnie poważnym związku zapl...
źródło: comment_1658083509Lc8jP9ynA3M09e32zdMuWl.jpg

Czy zamieniłbyś na dużo lepszy model gdyby była taka opcja?

  • Nie jestem obecnie w poważnym związku 10.3% (88)
  • Jestem mężczyzną, zamieniłbym 16.9% (145)
  • Jestem kobietą, zamieniłabym 4.8% (41)
  • Jestem mężczyzną, NIE zamieniłbym 51.2% (439)
  • Jestem kobietą, NIE zamieniłabym 7.9% (68)
  • Nie wiem 8.9% (76)

Oddanych głosów: 857

  • 25
@masz_fajne_donice: Nie ma idealnych ludzi, opis też bardziej pasuje do zauroczenia, niż nawiązania jakiejkolwiek silnej relacji. Podsumowując, w takiej sytuacji ni #!$%@?, bo nikt by nie zwrócił tych wszystkich wspólnie spędzonych chwil, wspomnień, wiedzy o drugiej osobie i wspólnie zbudowanej relacji i nie musi się to wiązać tylko z ''przysięgami'', a z logiką i zbudowanym od podstaw związkiem. A jak masz tak #!$%@? związek, to raczej go kończysz wcześniej, zanim zdążysz
@masz_fajne_donice: "dodatkowo mielibyście rewelacyjny kontakt psychiczny można rozmawiać dniami i nocami, czułbyś że z taką osobą możesz robić wszystko na świecie. I ta osoba by była w tobie szaleńczo zakochana, na jedno słowo by z tobą wszędzie poszła."
Ja tak mam ()