Wpis z mikrobloga

@Lipa1992
Natomiast z nieoficjalnych informacji, do jakich dotarł satkurier.pl wynika, iż wielce prawdopodobne jest, że CANAL+ będzie transmitował w przyszłości wszystkie 10 meczów Premier League w każdej kolejce, ale tylko dla abonentów telewizji satelitarnej. W chwili obecnej ma prawa do transmisji na żywo i skrótów z 2 meczów. Już 1 sierpnia premierę będzie miał nowy sezon magazynu „Jej Wysokość Premier League”, poinformował w mediach społecznościowych Michał Kołodziejczyk, dyrektor CANAL+ Sport.
Ja nie wiem. Dziwie się ludziom, ze marudzą na takie Viaplay. Płacicie 25 czy tam 29 zł na miesiąc i możecie godnie, bez reklam i #!$%@? oglądać to co lubicie. Serio wolicie oglądać mecz z przerwami o podpaskach, czopkach do dupy i stoperanie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NoMoRe: tak #!$%@?, ja mam problem bo już w tym momencie na tym polskim rynku muszę płacić 120 złotych abonamentu żeby oglądać to co mnie interesuje a i tak musiałem często posiłkować się lewymi streamami. La Liga dzielona między eleven i C+, puchar króla na TVP, liga mistrzów na Polsacie, liga Europy na Viaplay. Ale jak chce ligę narodów to tylko część jest dostępna w Polsacie, resztę trzeba wykupić na Ipli.