Wpis z mikrobloga

...Pani Zdanowska i ekipa…

Jako wierny fan tagu #lodzkiekamienice nie mogę doczekać się ponownej wizyty w tym mieście. () Widać, że nie tylko główne arterie odzyskują blask, a ja chętnie rzucę na to okiem odbywając spacer po Łodzi. Ktoś oprowadzi?

Po kilku latach nieobecności wracam tam tachając ze sobą kartony pełne wspaniałości dla krwiodawców, którzy tego dnia oddadzą krew w ramach akcji #barylka22. ( ͠° ͟ل͜ ͡°) Wraz z łódzkim RCKiK staniemy przed głównym wejściem do Manufaktury i wspólnymi siłami postaramy się o kolejne donacje, zwiększając tym samym wynik końcowy naszych akcji terenowych.

Plany od początku były trochę inne, a my mieliśmy współtworzyć trwające w ten weekend Urodziny Łodzi, lecz niestety nie zdołaliśmy spiąć całości jedną klamrą.¯\(ツ)_/¯ Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by w tym czasie zawitać w stolicy woj. łódzkiego i świętować razem z Łodziakami. Może Pani Zdanowska i ekipa nie wiedzą o naszej obecności, ale liczę, że info rozniesie się na tyle mocno, iż mieszkańcy oraz turyści zabiorą ode mnie wszystko to, co przywiozę chcąc rozdać im w ramach podziękowania za oddaną krew.[]

Zatem świętujcie kolejne urodziny tego miasta, bawcie się i odwiedzajcie nas tłumnie. Czekamy!

30.07.2022 w godzinach 12:00-15:00
Wejście główne do C.H. Manufaktura przy ul. Zachodniej
Ambulans RCKiK Łódź
Prosimy was o udostępnienie tego postu na grupach społecznościowych wśród znajomych i gdzie tylko się da!_

I ponownie, jeśli ktoś chce wesprzeć nasz projekt BARYŁKA22 może to zrobić zasilając nasze logistyczne konto. Po więcej informacji możecie wpaść na pw.( ͡° ͜ʖ ͡°)


#barylkakrwi #krwiodawstwo #lodz #polska #ciekawostki
BarylkaKrwi - ...Pani Zdanowska i ekipa…

Jako wierny fan tagu #lodzkiekamienice ni...

źródło: comment_1657876005JeQK85hqHzXpIY20JTdr02.jpg

Pobierz
  • 28
@razorn3: Niestety to są godziny, z których możemy skorzystać. Potem jeszcze musi wszystko zostać przetworzone i zabezpieczone, a pamiętać należy, że każdy do domu chce iść siedząc od rana w pracy. Poza tym ciężko byłoby uniknąć dyskwalifikacji o tych godzinach ze względu na zjedzone już posiłki.

@assurin: też na Ciebie będę czekał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mieczyslawow: No to niestety, nie uda Ci się. Szkoda,