Wpis z mikrobloga

Dziewczyna: wstawia zdjęcie, gdzie nawet nic nie odsłania. Wykopki: o ty #!$%@? #!$%@? atencjuszko dziwko szmatoFacet: wstawia zdjęcie gołej klaty. Wykopki: o byku, ale dobra forma, zajebiście wyglądasz.


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL No nie wiem. Raczej też po nim jadą.
  • Odpowiedz
@Piekny_Krolewicz eh aż mi się przypomniały pojazdy jakie ja dostałam jak wstawiłam zdjęcia. Podobno tu tego nie lubią.

Ale jednocześnie komentarzami oskarżającym o atencję wraz z ich plusami trafia się z atencją aż w gorące xd

No i te komentarze trzeba też umieć odpowiednio czytać. Im więcej bólu dupy, psychoanaliz, agresji i nienawiści tym bardziej nie można obok ciebie obojętnie przejść ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Sukienka do
  • Odpowiedz
w przypadku takim jak ten (choć moim zdaniem to jakiś pałujący się stulejarz wrzucił) to chodzi o to, że baba ze zdjęcia jest za brzydka na instagrama. Wrzuciłaby to dostałaby kilka komentarzy. Wrzuciła tutaj, bo tutaj jest największe skupisko mężczyzn. Im więcej mężczyzn tym większa szansa na spermiarzy.


@stray_dog nie za brzydka tylko zdjęcie nie pro. Ale da się podrasować. Na insta trzeba więcej roboty i regularnie żeby mieć obserwujących itd.,
  • Odpowiedz
czemu ją/jego tłumaczysz? Doskonale wiesz, że zdjęcie wrzucone tylko po to żeby pochwalić się czymś na co w ogóle nie miała wpływu, na co nie zapracowała, nie zrobiła nic. Jedynie po to żeby przeczytać od spermiarzy, że zwalili konia. Bo sukienki to w ogóle nie prezentuje. A co do tego stulejarza to ty się bardziej znasz, więc może. @WielkiNos: ej, jak mam to rozumieć? Masz mnie za stulejarza? XD


@
  • Odpowiedz