Wpis z mikrobloga

@pq18: wy wszyscy co się tak sracie o to UPAna kiju powinniście zrozumieć, że UPA nie powstało żeby dokonać Rzezi Wołyńskiej i nie rozwiązało się po skończeniu tej masakry. Byłoby wam spokojniej na duszy. Ukraińcy widzą coś więcej w UPA niż n-----------e cywilów.
I jak nastoletnia dziewczyna wleja sobie barwy UPA na Tiktoka to nie musicie się bać. Nie będzie mordów, nie zabiorą nam Przemyśla, Korwin kłamie. Relax...
  • Odpowiedz
@Tymajster: To samo można powiedzieć o wszystkim, że Niemcy widzą w swastyce coś więcej niż zagazowanie ludzi, co z tego z Ukraińcy widzą coś w tym więcej, ich bohaterowie są zbrodniarzami, nazistami i nie powinno być na to przyzwolenia, swastyka albo litera Z też by ci nie przeszkadzała?
  • Odpowiedz
@krystian-golonka: UPA to organizacja walcząca o niepodległośc Ukrainy, a III Rzesza i FR to agresywne państwa wszczynające wojny i to robi pewną róznicę. Mogę napisać, że mi bardzo przeszkadza swastyka i Z i flaga UPA, ale bym skłamał. Tak szczerze mam to w dupie. Mam w dupie tego Tiktoka, mam w dupie swastykę z pryncypałków.
Mam w dupie jak Polacy postrzegają Piłsudskiego a jak Litwini (coś podobnego jak postać Bandery
  • Odpowiedz
@pq18: jestem potomkiem ludzi, którzy cudem uniknęli śmierci na Wołyniu i nie jestem zaniepokojony pojedynczymi przykładami jakichś nazioli. Dużo bardziej niepokoją mnie miliony ruskich popierających mordowanie cywilów i ewentualny podbój Europy.
  • Odpowiedz
@IntoApocalypse: Część mojej rodziny zginęła w mordach na Ukrainie, jestem zaniepokojony nie tym że się powtórzą w najbliższym czasie a brakiem reakcji organów które powinny edukować o tym że nas Polaków obraża wielbienia morderców naszych przodków. Dziwne że nikt nie stworzył nawet jakiś broszur informacyjnych które by były rozdawane przy przejściu granicznym, które edukowały by Ukraińców że nie wypada o upa wspominać w Polsce. @zdjeciegipsu: A czy ty
  • Odpowiedz
@Nerax123: also jestem pewien że ulotki rozdawane na przejściu granicznym powstrzymają Ukraińców od używania symboliki ludzi walczących 80 lat temu z okupacją. na bank też zrezygnują z używania swojej Kozackiej flagi wojennej w czasie wojny obronnej
  • Odpowiedz
@Tymajster: to jak chce gloryfikować tych swoich bohaterów-ludobójców niczym się nie różniących od ruskiej swołoczy to won na ukraine i niech tam to robi w końcu 3/4 jej kraju nie jest objęte wojną. Natomiast jak jest w Polsce to niech ona i jej podobni uszanują, że tutaj ci ich bohaterowie uznawani są za bandytów, moderców i ludobójców. Po postach tutaj widzę niezmiennie od 24 lutego ukraińskie zapalenie mózgu w toku,
  • Odpowiedz
to jak chce gloryfikować tych swoich bohaterów-ludobójców niczym się nie różniących od ruskiej swołoczy to won na ukraine i niech tam to robi w końcu 3/4 jej kraju nie jest objęte wojną. Natomiast jak jest w Polsce to niech ona i jej podobni uszanują, że tutaj ci ich bohaterowie uznawani są za bandytów, moderców i ludobójców.


@angelofdeath007: no a ja nawet nigdzie nie napisałem, że to pochwalam. Tylko radzę popatrzeć
  • Odpowiedz
wszyscy co się tak sracie o to UPAna kiju powinniście zrozumieć, że UPA nie powstało żeby dokonać Rzezi Wołyńskiej


@Tymajster: Akurat u podstaw ideologicznych UPA było pozbycie się Polaków, Żydów i innych.

Ukraińcy widzą coś więcej w UPA niż n-----------e cywilów.


To samo można powiedzieć dosłownie o każdej zbrodniczej armii
  • Odpowiedz
@IntoApocalypse: To akurat debilizm, myśle że brak symboli narodowych powoduje branie złych przykładów. Ale to nie znaczy odrazu że ta 17latka będzie rąbać toporem Polaków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz