Wpis z mikrobloga

@IntoApocalypse: my czyli kto?
Bo jeśli masz na myśli potomków Polaków, których UPA wyrżnęło w pień (choć nie jestem ich rzecznikiem) to tak: jesteśmy zaniepokojeni
  • Odpowiedz
@pq18: wpis o tym jest już w gorących po co grzać temat w osobnym wpisie? Choć ciekaw jestem czy wykopek który ją tu wkręcił zapytał czy wie o ludobójstwie jakiego dopuściło się UPA jak mu inni zwrócili uwagę na te barwy.
  • Odpowiedz
@IntoApocalypse: ok, pójdziemy teraz za przykładem i założymy klapki na oczy, a kiedy ktoś będzie nam pluł w twarz będziemy z uśmiechem na ustach mówili ze pada deszcz.
To arcyciekawe, ze nie widzisz niż niezwykłego i niestosownego w tym, ze ktos komu Polak udzielil pomocy i dał schronienie, wszem i wobec ogłasza ze popiera UPA.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@pq18: A jak tam pomnik i ulice polskich bandytów spod znaku tfu żołnierzy wyklętych się mają? Ilu takich w Polsce chodzi co oddaje cześć mordercom?
  • Odpowiedz
@pq18: a ile ty tej pomocy udzieliłeś? nie wiem, chociaż się domyślam :D
mam głęboko w tyle co sobie ktoś popiera, upa to ich bohaterowie którzy 80 lat temu walczyli z bolszewikami.
co ty zrobisz jak się dowiesz że w Azovie są nacjonaliści, neonaziści i inni tacy to ja nie wiem. i im nawet ameryka i izrael b--ń sponsorują :0000
  • Odpowiedz
@pq18: o widzę, że onuce znowu się odpaliły z anty-ukraińską propagandą. Może tak dla odmiany przypomnimy sobie zbrodnie jakich dopuścili się Polacy?
  • Odpowiedz
@pq18: musisz zrozumieć jedną rzecz kolego. skoro ci ludzie kochają tak bardzo swój kraj przeżarty do kości korupcją, oligarchami i innym syfem a są w stanie za niego bez zastanowienia oddać życie to jestem pewien że jak tylko wojna na ukrainie się skończy to przyjdą ci włożyć grabie w dupę tak jak dziadkowi pszemkowi
  • Odpowiedz
to noście pampersa na wypadek jakby bandera zmartwychwstał i was wyrżnął i dajcie innym żyć w spokoju

@IntoApocalypse: Tak samo z nazizmem. Po co zakazywać swastyki. Pozwólcie nazistom żyć w spokoju i normalnie chodzić ze swastą na koszulce. A jak się boicie to noście pampersa.
  • Odpowiedz
aa to musieli przeprowadzać zbrodnie o charakterze czystek etnicznych? Nie no jak tak to spoko, to Polacy święci byli. Te kilkaset Ukraińców, których wymordowali w Sahryniu to się wtedy nie liczy.
  • Odpowiedz