Wpis z mikrobloga

Nie ma chyba gorszego miejsca do grania niż konsole xD
-Abonamenty na online
-gry po 300zł xD
-brak wstecznej kompatybilności
-grafika 30fps i upscalowana xD
-konsolki po 4k xD
-brak nowych gier

#ps5 ps5pro #gry #konsole
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@KonserwatywnyMocny po co te kłótnie, mam pc, Nintendo, ps5 i Xboxa i gram w co tylko zechce, na dodatek na xboxie gierki kupuje znacznie taniej, bo przez vpn (nie mówiąc już o game passie), a na pc oczywiście single player pirace ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny: Wiesz, że Sony wydaje nawet darmowe aktualizacje dla starszych gier? Czyli instalując na PS5 grę z PS4 można pobrać darmową łatke z aktualizacją na najnowszą generację.

Masz takie coś w grach na PC?
  • Odpowiedz
@Nusantara: "Czyli instalując na PS5 grę z PS4 można pobrać darmową łatke z aktualizacją na najnowszą generację.

Masz takie coś w grach na PC?"

Tzn pytasz czy mając grę na i5 10 generacji producent gry wypuszcza patcha żebym mógł grać w tą samą grę na i7 14 generacji?

To fakt, nie ma tego na PC ;)
  • Odpowiedz
Nie ma chyba gorszego miejsca do grania niż konsole xD


@KonserwatywnyMocny: Nie pisz tak bo konsolowcy kupujący konsole i gry dla kilku pikseli oraz fanboye będą płakać. Ogólnie najbardziej zabawne jest to, że w przypadku takiego GTA wypuszczają bete tak naprawdę pokazując więcej detali na trailerze na konsole najpierw jak już ludzie ograją trochę kupią grę i konsolę wypuszczają na PC i oni później się potrafią chwalić, że kilka sztuk
  • Odpowiedz
@KonserwatywnyMocny no masz zasadniczo rację, ale nie chce mi się składać pieca bo nie mam na to miejsca i nie chce mi się. Kupuje konsole, stawiam koło tv i gram sobie. Gierki u----i przez neta albo promki. Nie gran w strzelanki więc 60 czy 120 FPS mnie ani grzeje ani ziebi
  • Odpowiedz