Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@BasedMan: Do Ukraińców nic nie mam, do Ukraińców którzy gloryfikują UPA już tak. Jak wspomniałeś "w ramach odwetowych". Gubisz się kolego w swojej logice. Może powiesz coś więcej dlaczego był wspomniany przez Ciebie odwet? Historykiem nie jestem ale fajnie jak już się przywołuje argumenty, niech one będą obiektywne i w skrócie opisane. Reasumując albo jesteś ruskim trolem, który wbija szpilkę z każdej strony aby skłócić ludzi, albo osoba, która by
  • Odpowiedz
@pq18:
Ukraińcy nie chcą pamiętać o UPA- klasyczne wyparcie, reagują tak samo jak Polacy na przypomnienie o obrabowanych i wydanych Niemcom Żydach. Można pomstować na naturę ludzką ale tacy niestety jesteśmy.
  • Odpowiedz
@pppop: i co? dalej to, że zostali wymordowani w ramach "akcji odwetowych" w jakikolwiek sposób usprawiedliwia mord na bezbronnych cywilach? Ja nie bronię tego, czy jedna, czy druga strona popełniała zbrodnie ale na wykopie to w dużej mierze kacapskie onuce wyciągają konflikty historyczne, żeby skłócić nas z innymi krajami.
  • Odpowiedz
@pq18: Jestem liberałem ale jak czytam te wysrywy że propagowanie symboli UPA, Bandery to nic złego a jeszcze niektórzy usprawiedliwiają ludobójstwo dokonywane na polskiej oraz żydowskiej ludności cywilnej bo polski rząd w okresie międzywojennym nie był zbyt dobry dla Ukraińców XD Osoby które próbują te wydarzenia wyrzucić z pamięci historycznej robią to chyba tylko dlatego by zrobić na złość „prawicy”. Ukrainie należy pomagać w obliczu obecnych wydarzeń ale nie można
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BasedMan: nikt Polaków nie usprawiedliwia, Twoja osoba już bagatelizuje UPA, sam powodujesz tym coś o czym piszesz. Skłócasz ludzi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pq18: Ten naród i tak przestanie istnieć. Nikt tu się nie szanuje. Oni bardziej pomagają obcym i bardziej szanują obcych niż swoich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Polacy jak widać jeszcze nie dorośli do niepodległości i dziw bierze człowieka, że tak lubią wchodzić w dupę innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Dodwizo:
Teraz to #!$%@?łeś, dzbanie. Zamień Polacy na Amerykanie i #!$%@? barana w ścianę
  • Odpowiedz
@krystian-golonka: łaska wykopka (ale nie tylko) na pstrym koniu jeździ - jeszcze kilka miesięcy temu memy z żółto-niebieską gąbka wisiały regularnie na 1 stronie gorących, teraz jest to co napisałeś, a za kilka kolejnych miesięcy wahadełko przechyli sie znów na druga stronę
  • Odpowiedz