Wpis z mikrobloga

Z ciekawości wszedłem na prace olx i powiedzcie mi jaka jest szansa, że znajdą osobę na takie stanowisko z takimi wymaganiami i za taką stawkę? XD
Co jest nie tak z tymi januszami, że kwalifikowanemu ochroniarzowi z zezwoleniem na broń w Krakowie oferują 19zł/h netto i to jeszcze z jakimś śmiesznym rozbiciem na umowe o prace i zlecenie?

#januszebiznesu #ochrona #praca #pracbaza #heheszki
bedziemywkontakcie - Z ciekawości wszedłem na prace olx i powiedzcie mi jaka jest sza...

źródło: comment_1657830165MZp5Pl2bv0mgLRMdqxskQI.jpg

Pobierz
  • 18
@bedziemywkontakcie: #!$%@? branża - zepsuta inwalidami, emerytami mundurowymi, olbrzymią konkurencją (a co za tym idzie zbijaniem ceny za usługę) itp. No i druga strona medalu - kpof to nie są jakieś ponadprzeciętne kwalifikacje. Kurs nie jest drogi, zdaje go każdy, broń palna to też nie jest jakiś wyższy poziom wtajemniczenia, pod warunkiem że spełniasz wymogi zdrowotne. Choć oczywiście co do samego faktu 19 zł netto/h w ogóle dla kogoś kto nosi
Nie twierdzę, że elektrociepłowania powinna być chroniona jak pałac prezydenta, ale nie czuję, aby nasza krakowska enegretyka była odpowiednio zabezpieczona. ;)
@Caracas: Wymagania z kosmosu? Oczywiście, że nie ale tak jak kolega wyżej napisał 19zł/h dla kogoś kto ma pracować z bronią palną przy pasie to kosmicznie niska stawka. Pracownicy Lidla, Biedronki czy jakiegokolwiek magazynu bez uprawnień na wózek zarabiają lepiej (nie umniejszając im oczywiście).
@bedziemywkontakcie: ogólnie olx to siedlisko patologii. Taki zoom na powiatowe/gminne rynki pracy, ale z wojewódzkich też tam januszexow nie brakuje.

Jak już mnie żenują ogłoszenia na pracuj.pl /LinkedIn, to przypominam sobie o istnieniu olx i wcale mi nie jest do śmiechu jak sobie pomyślę, że wiele osób w tym zalewie gówna próbuje znaleźć normalna pracę.