Wpis z mikrobloga

Pytanie do singli, wynajmujecie kawalerkę czy większe mieszkanie w stylu 2-3 pokoje? W lokalizacji która mi się podoba musiałbym #!$%@?ć miesięcznie w zasadzie 2 x więcej czynszu za przyjemność dodatkowego pokoju i szczerze boli mnie dupa z tego powodu xD Mówię oczywiście o podobnym standardzie.

W sumie wynajem więc może najmę kawalerkę na rok i zobaczymy jak wyjdzie ¯\_(ツ)_/¯

#mieszkanie #nieruchomosci #pytanie #single #niebieskiepaski #rozowepaski
L3gion - Pytanie do singli, wynajmujecie kawalerkę czy większe mieszkanie w stylu 2-3...

źródło: comment_1657821232imBf3qznU8zIGnmGzr1NPy.jpg

Pobierz
  • 3
@L3gion: Myślę że jak jest się singlem to kawalerka nie jest jakimkolwiek problemem, zwłaszcza jeśli nie pracujesz z domu...

Jak się pracuje z domu to warto mieć dodatkowy pokój by nie spać w tym samym pokoju, w którym się pracuje. Jak się mieszka z kimś to też warto mieć dodatkowy pokój na sypialnię, bo jak jedno wstaje rano do pracy i w kuchni stuka szklankami, gotuje wodę na kawę itd. a
@L3gion: Zacząłem od kawalerki - było ok, chociaż standard średni, później wynajmowałem 2 pokoje w mieście powiatowym na Śląsku(około 50m^2). To mieszkanie było dla mnie za duże, 90% czasu spędzałem w tym mniejszym pokoju, gdzie miałem kompa i konsolę, ten większy pokój w sumie był dla gości. Teraz wynajmuje kawalerkę we Wro, standard ikea i jest spoko, czasami tylko brakuje tego drugiego pokoju, żeby kogoś ugościć w sensownych warunkach.