Wpis z mikrobloga

Czy w jednym ciele człowieka mogą żyć dwie osoby?

Mam ... problem, czasami się budzę z śladami jakiejś walki na swoim ciele i jestem wtedy strasznie zmęczony jakbym nie spał w nocy.

Chciałem się złapać i se walnelem kamerkę jak śpię, raz po tym jak zasnelem po 2 godzinach obudziłem się pokazałem faka do obiektywu i go wyłączyłem.

Nawet nie wiecie jak jest to przerażające kiedy widzicie swoje ciało kierowane przez .... Kogoś.

#psychologia #chorobypsychiczne
#schizofrenia
  • 52
  • Odpowiedz
@kr0l_szamanow: czy lunstykujac można się obudzić o kilka stów bogatszym i z obitymi rękoma do krwi, czasem mam też jakieś rany na twarzy ale wydają się zadrapaniami chociaż żona pyta co mi się stało.

Nie pamiętam
  • Odpowiedz
@Kondziu5: Możesz zwyczajnie nie pamiętać co robisz po wybudzeniu, a po wybudzeniu pomyślałeś, że walić te całe nagrania i pokazałeś faka do kamery i ją wyłączyłeś.
  • Odpowiedz
@Kondziu5: Zasadniczo możesz mieć osobowość mnogą. Sprawdzaj czy nie masz luk w pamięci lub czy ktoś ci mówi o tobie coś, co uznajesz za nieprawdopodobne.
  • Odpowiedz
@O2O2122: wiadrowy stan to ja znam ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Wolę nie, kiedyś się w to dobrze bawiłem teraz zbyt dużo rozkimn mnie naraz rusza, ocean myśli i przemyśleń.
  • Odpowiedz
@Kluskislaskie: Może poczytałem teraz na temat co podałaś i coś w tym jest, odnośnie szlauf co potrzebują atencji na mediach społecznościowych to heh ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ich sukces jest tylko miarą głupoty większości ludzi.

Ja się boję czegoś gorszego.

Czasem idąc sobie po mieście widzę jakiś chłopów co jak tylko mnie zauważą to normalnie zaczynają #!$%@? jakby zobaczyli jakiś horror, gości nie znam pierwszy raz ich
  • Odpowiedz
@Kondziu5: w serialu „Good Doctor” był odcinek z takim przypadkiem, że jak chłop szedł spać, to jego druga osobowość się aktywowała, a mózg był w fazie snu. Ten „na jawie” to był spokojny student, kujon wręcz, a jak szedł spać, to wychodził dynamiczny typ, który chodził na imprezy i wyrywał panny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może masz to samo?
  • Odpowiedz