Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CryptoShort: Ale bitcoin to ucieczka od inflacji, jeżeli w USA jest w końcu duża inflacja to znaczy że teraz wszyscy kupią bitka żeby uciekać ¯\_(ツ)_/¯
@inXe: Bitcoin jest najbardziej ryzykownym instrumentem jaki moze być , jest wrecz odwrotnie jak piszesz, miałem ustawione zlecenie na shorta na dzwigni x125 ale rynek poszedł w druga strone choc powinienem byc dump aktualnie jestem bez pozycji, aktualnie gram na giełdzie i sporadycznie wchodze na btc jezeli juz to zawsze z giełda razem i zlecenie limit, perpsektywa sie zmienia jak wejdziesz na giełdę.
Daytrading to strata czasu lepiej grać tak jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CryptoShort: Wariacie jeszcze z 2 miechy temu wrzucałeś po kilka kilkanaście screenów dziennie z pozycji na uber shitach. Rozumiem że Cię wyzerowało i zmieniłeś podejście na takie jak teraz opisałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@inXe: Rynek się zmienił trzeba sie dostosować, kiedyś było dużo łatwiej teraz sa zbyt małe ruchy czasem trafi sie okazja, w koncu doszedłem do wniosku ze daytrading to lipa i wszedłem na giełdę i teraz jest zdecydowany wiekszy wybór instrumentów do inwestowania