Wpis z mikrobloga

@Pabick: Już gdzies pisałem, że więcej sensu ma zakupienie cysterny wódki i zostawienie na tyłach po odwrocie, żeby na drugi dzień była łatwiej odbić te tereny. Chu z tym, że tego drona zaraz strącą, więcej sensu ma kupienie jednego pocisku do Himarsa.
@kycol_kycolewicz: @Pabick: #!$%@? Po prostu OP z wpisu o którym wspomina @Pabick: to debil. Ja tego tego autora zbiórki nie kojarzyłem ale wystarczyło by mi, że @jestem_na_dworzu wkleił nawet głupi link do wiki z jego nazwiskiem. Proszę:
https://pl.wikipedia.org/wiki/S%C5%82awomir_Sierakowski

Tym czasem wolał się zesrać i zwyzywać wszystkich od onuc i pokasować komentarze. Po co ręczyć za co się udostępnia społeczności w internecie? I to jeszcze przy tych wszystkich scamerskich zrzutkach,
Pobierz Kryspin013 - @kycolkycolewicz: @Pabick: #!$%@? Po prostu OP z wpisu o którym wspomina...
źródło: comment_1657796639IXKzhkPHKbKjo5FVMYXppX.jpg
@Pabick: kto normalny robi screeny swoich wiadomości zaraz po ich napisaniu...? no chyba tylko ktoś kto musi udokumentować swoją pracę przed pracodawcą... albo socjopata
@Pabick: kto normalny robi screeny swoich wiadomości zaraz po ich napisaniu...? no chyba tylko ktoś kto musi udokumentować swoją pracę przed pracodawcą... albo socjopata


@TheNarf: ja, odkąd widzę wpis w ktorym co drugi komentarz jest usunięty albo widząc, ze dyskutuję z korwinowcem. Najczęściej jeden i drugi warunek ma miejsce jednocześnie.

Ale, zeby nie było wystarczy mieć po prostu otwartą kartę w przeglądarce z wpisem i twój wpis się #!$%@?. Może
@Pabick: Chyba nikt kto ma rozum na to nie wpłacił XD Wystarczy zerknąć na opis zrzutki. Autor twierdzi że ktoś tam zebrał pieniadze na drona, turcja dała go za darmo i pieniadze mogli przekazać ukraińcom. Ta zbiórka wyglada jakby robiło ją dziecko XD Radzę zgłaszać to gówno do usunięcia, ewentualnie zmusić autorów do opisania zbiórki rzetelnie, a nie jak marzenia 8latka XD