Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: Tak, pokazaliście to z tym samym rywalem. I spartakiem trnava, Europa fc, dudelange, astana, szeryf. Tak, tylko Legia może nas godnie reprezentować w europejskich pucharach, tylko przypadkiem sezon skończyła na 10. miejscu. Jesteśmy waszym mistrzem.
@PeterGosling: Ale czym ja się oszukuje? Co tu jest oszustwem? Przywołuje fakty. Jesteśmy waszym mistrzem. Pamiętaj na przyszłość, że własnie sam zrezygnowales z argumentu „gablota”, nazywając mistrzostwo ligi gownomistrzostwem. Obrałeś za to argument „europejskie puchary”, No tylko do nich trzeba najpierw awansować. Z 10 miejsca to nie jest możliwe. Czyli ani pucharów, ani gownomistrzostwa. Za to możesz sobie pożyć przeszłością, bo chyba tylko to ci pozostało, jak patrzysz na transfer Picha.
@sauron100vlog: za mocno szczekasz jak na fana kolejorza. Juz ci kiedys pisalem ze ja jako kibic Legii jestem spelniony (lata dominacji w lidze, totalnie zajebiste mecze w pucharach, obejrzałem sobie LM na własnym stadionie) więc serio mnie nie ziębi co tam sobie gadasz i że macie jakies jedno mistrzostwo z przypadku XD. Osiągnijcie tyle co Legia w ostatniej X-latce to będziecie mogli szczekać trochę głośniej, chociaż ja serio #!$%@? mam (
@PeterGosling: Za mocno szczekasz jak na kibica klubu z 10 miejsca, trzeciej drużyny w swoim województwie. Już ci kiedyś pisałem, że żyjesz tylko wspomnieniami, bo tylko to ci pozostało. Dlaczego piszesz o latach dominacji w lidze, skoro jej mistrzostwo jest gownomistzostwem? Sam sobie już zaczynasz zaprzeczać. Czytaj sobie dalej archiwa. Oglądaj powtórki archiwalnych meczów. Wal konia do gabloty, która wypełniona jest nic nie znaczącymi gownomistzostwami. Tylko tyle ci pozostało kibicu 10
Jesteśmy waszym mistrzem. Boli? Ma boleć.


@sauron100vlog: XDDD nic mnie nie boli. Jedyne co to się trochę nudzę w tym roku w lecie, nie jestem do tego przyzwyczajony, bo jednak Legia jest taką potęgą, że jej brak w pucharach zdarza się raz na 10 lat.

Czytaj sobie dalej archiwa. Oglądaj powtórki archiwalnych meczów.


@sauron100vlog: chętnie. Mam super wspomnienia, widziałem na żywo mega sztosowych piłkarzy, których nieraz mój zespół pokonywał. Ty