Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobietami z zagranicy? Prawie w ogóle nie widuje takich par ale widuje dużo par Polka+zagraniczny. Kwestia wyglądu to durny stereotyp chyba z lat 90 albo wczesnych 00 i obecnie większość gości 20-30 wygląda na prawdę dobrze (a przynajmniej w dużych miastach). W porównaniu z Polkami to obecnie mężczyźni wypdają lepiej, bardziej dbają o siebie i przykładają wagę do wyglądu/ubioru. Nawet widać obecnie trend, Polki - nadwaga, workowate ubrania, chłopięcy wygląd, bitch face, nic nie muszę i akceptuj mnie taka jaka jestem; Polacy - eleganckie ubranie, lekko napakowany, dobra fryzura, niezła morda. Mimo to wolą "gorsze ale swoje" bo boomerzy zawsze tak twierdzili? Na zachodzie widziałem wiele mieszanych par i jakoś ci mężczyźni szału nie robili tylko w Polsce jest jakaś niechęć do kobiet z zagranicy? Nawet oglądając kanały podróżnicze to najcześciej kobiety podróżują i zwiedzają świat. Jak to jest z wami panowie?

#zwiazki #tinder #pary #znajomosci #podrywajzwykopem #emigracja #polka #p0lka #tfwnogf #przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #badoo #seks #polak

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cd7f67463b88d72911269e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dlaczego Polacy nie są zainteresowa...

źródło: comment_16576368514aYaaOqJf9pVbzHtjmHycc.jpg

Pobierz
  • 36
POLACY KOCHAJĄ STARE AUTA. POLACY NIE LUBIĄ KOBIET ZZA GRANICY.

Oba stwierdzenia opierają się na błędzie wynikającym z jednej przyczyny: NIE MAJĄ WYBORU. Nie znam za dużo murzynek, arabek czy azjatek jadących do polandii. Z resztą polak to taki sam ziemniak z mordy jak ukrainiec czy litwin więc ich w ogóle do nas nie ciągnie. Jedynie słyszałem, że francuski lubią polaków bo jesteśmy bardziej hardzi i dzicy. Fajnie, mają nas za neandertali
SzubiDubiDu - POLACY KOCHAJĄ STARE AUTA. POLACY NIE LUBIĄ KOBIET ZZA GRANICY.

Oba ...

źródło: comment_1657656074QhCOfKqI3cKKiqB4ZCG9FB.jpg

Pobierz
Oba stwierdzenia opierają się na błędzie wynikającym z jednej przyczyny: NIE MAJĄ WYBORU. Nie znam za dużo murzynek, arabek czy azjatek jadących do polandii. Z resztą polak to taki sam ziemniak z mordy jak ukrainiec czy litwin więc ich w ogóle do nas nie ciągnie. Jedynie słyszałem, że francuski lubią polaków bo jesteśmy bardziej hardzi i dzicy. Fajnie, mają nas za neandertali xD


@SzubiDubiDu: chyba ty nie masz wyboru, bo jesteś
@AnonimoweMirkoWyznania: raczej rodacy w obozie pracy rzadko bywają w dobrej pozycji do poznania kogoś, wielu emigrantów zamyka się w polskich (mentalnych) gettach i to jest odrzucające.

Natomiast jak ktoś ma łeb na karku i zna język, to nie ma powodu do kompleksów, mój brat spotykał się z dwoma Holenderkami na poważnie, teraz ma fwb z nierlandzkim milfem, chwali sobie partnerskie podejście do relacji i równowagę w w staraniach się. Poza tym
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ja tam jestem zainteresowany, nawet kręcą mnie kobiety z zagranicy i uwielbiam obcy akcent, ale niekoniecznie bym się ożenił bo patrzę również pod kątem potomstwa, a miks rasowy bądź narodowościowy to może być świetny lub fatalny pomysł.
Na przykład mentalność się w pewnym stopniu dziedziczy i jakby połączyć moje polskie skłonności do jechania po bandzie z np. holenderskim ultrakonformizmem, wynikającym chociażby z wychowania to pewnie spłodziłbym totalnego zamordystę ( ͡
Z resztą polak to taki sam ziemniak z mordy jak ukrainiec czy litwin więc ich w ogóle do nas nie ciągnie.


@SzubiDubiDu:
Litwini ziemniakami z mordy? Widziałeś Ty kiedyś Litwina? Oni mają bardziej aryjskie rysy twarzy niż większość Niemców :P
62cd7f67463b88d72911269e: Myślę ze Polacy jednak wolą polskie Mariole, Joasie itp itd skoro nawet tacy znajacy jezyki jak Kubica, Janowicz, Gortat czy Lewandowski tak dobierali partnerki.

Uwazam ze jak mezczyzna ma w sobie to coś to bedzie mial powodzenie w kazdym kraju, jesli oczywiscie operuje jezykami.

Jako autor napisze ze mam na koncie jeden związek z cudzoziemka i nie rozpatrywałem w kategoriach Polka czy cudzoziemka tylko osobowość .

Jest jedna turecka znana