Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego Polacy nie są zainteresowani kobietami z zagranicy? Prawie w ogóle nie widuje takich par ale widuje dużo par Polka+zagraniczny. Kwestia wyglądu to durny stereotyp chyba z lat 90 albo wczesnych 00 i obecnie większość gości 20-30 wygląda na prawdę dobrze (a przynajmniej w dużych miastach). W porównaniu z Polkami to obecnie mężczyźni wypdają lepiej, bardziej dbają o siebie i przykładają wagę do wyglądu/ubioru. Nawet widać obecnie trend, Polki - nadwaga, workowate ubrania, chłopięcy wygląd, bitch face, nic nie muszę i akceptuj mnie taka jaka jestem; Polacy - eleganckie ubranie, lekko napakowany, dobra fryzura, niezła morda. Mimo to wolą "gorsze ale swoje" bo boomerzy zawsze tak twierdzili? Na zachodzie widziałem wiele mieszanych par i jakoś ci mężczyźni szału nie robili tylko w Polsce jest jakaś niechęć do kobiet z zagranicy? Nawet oglądając kanały podróżnicze to najcześciej kobiety podróżują i zwiedzają świat. Jak to jest z wami panowie?

#zwiazki #tinder #pary #znajomosci #podrywajzwykopem #emigracja #polka #p0lka #tfwnogf #przegryw #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #badoo #seks #polak

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cd7f67463b88d72911269e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dlaczego Polacy nie są zainteresowa...

źródło: comment_16576368514aYaaOqJf9pVbzHtjmHycc.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Joncrow: na podstawie swojej opinii o zachowaniu części naszego społeczeństwa w internecie, wyciągasz wnioski dotyczące programu nauczania języków ojczystych w innych krajach? Nie widzisz żadnej luki w tej koncepcji?
  • Odpowiedz
POLACY KOCHAJĄ STARE AUTA. POLACY NIE LUBIĄ KOBIET ZZA GRANICY.

Oba stwierdzenia opierają się na błędzie wynikającym z jednej przyczyny: NIE MAJĄ WYBORU. Nie znam za dużo murzynek, arabek czy azjatek jadących do polandii. Z resztą polak to taki sam ziemniak z mordy jak ukrainiec czy litwin więc ich w ogóle do nas nie ciągnie. Jedynie słyszałem, że francuski lubią polaków bo jesteśmy bardziej hardzi i dzicy. Fajnie, mają nas za neandertali
SzubiDubiDu - POLACY KOCHAJĄ STARE AUTA. POLACY NIE LUBIĄ KOBIET ZZA GRANICY.

Oba ...

źródło: comment_1657656074QhCOfKqI3cKKiqB4ZCG9FB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Oba stwierdzenia opierają się na błędzie wynikającym z jednej przyczyny: NIE MAJĄ WYBORU. Nie znam za dużo murzynek, arabek czy azjatek jadących do polandii. Z resztą polak to taki sam ziemniak z mordy jak ukrainiec czy litwin więc ich w ogóle do nas nie ciągnie. Jedynie słyszałem, że francuski lubią polaków bo jesteśmy bardziej hardzi i dzicy. Fajnie, mają nas za neandertali xD


@SzubiDubiDu: chyba ty nie masz wyboru, bo jesteś zwykłym kompleksiarzem XD

Nawet z tego, że Francuzki lubią Polaków zrobiłeś wadę, więc w twoim przypadku główny problem jest w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: raczej rodacy w obozie pracy rzadko bywają w dobrej pozycji do poznania kogoś, wielu emigrantów zamyka się w polskich (mentalnych) gettach i to jest odrzucające.

Natomiast jak ktoś ma łeb na karku i zna język, to nie ma powodu do kompleksów, mój brat spotykał się z dwoma Holenderkami na poważnie, teraz ma fwb z nierlandzkim milfem, chwali sobie partnerskie podejście do relacji i równowagę w w staraniach się. Poza
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ja tam jestem zainteresowany, nawet kręcą mnie kobiety z zagranicy i uwielbiam obcy akcent, ale niekoniecznie bym się ożenił bo patrzę również pod kątem potomstwa, a miks rasowy bądź narodowościowy to może być świetny lub fatalny pomysł.
Na przykład mentalność się w pewnym stopniu dziedziczy i jakby połączyć moje polskie skłonności do jechania po bandzie z np. holenderskim ultrakonformizmem, wynikającym chociażby z wychowania to pewnie spłodziłbym totalnego zamordystę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i Holandia zasadniczo nie pozwala na podwójne obywatelstwo, a wolałbym żeby moje dzieci mogły korzystać ze swojego polskiego dziedzictwa.
Swoją drogą podobno w Niemczech trzeba unikać pół-Polaków pół-Niemców bo to najgorsza kombinacja.
Albo np. mam genetycznie(robiłem badania) ponadprzeciętną gęstość kości, co bywa problematyczne bo stawy nie zawsze mi działają tak, jak powinny więc preferowałbym żeby moja partnerka nie powielała tej cechy, a statystycznie Azjaci mają mniejszą gęstość kości plus statystycznie wyższe IQ więc taka np
  • Odpowiedz
Z resztą polak to taki sam ziemniak z mordy jak ukrainiec czy litwin więc ich w ogóle do nas nie ciągnie.


@SzubiDubiDu:
Litwini ziemniakami z mordy? Widziałeś Ty kiedyś Litwina? Oni mają bardziej aryjskie rysy twarzy niż większość Niemców :P
  • Odpowiedz
62cd7f67463b88d72911269e: Myślę ze Polacy jednak wolą polskie Mariole, Joasie itp itd skoro nawet tacy znajacy jezyki jak Kubica, Janowicz, Gortat czy Lewandowski tak dobierali partnerki.

Uwazam ze jak mezczyzna ma w sobie to coś to bedzie mial powodzenie w kazdym kraju, jesli oczywiscie operuje jezykami.

Jako autor napisze ze mam na koncie jeden związek z cudzoziemka i nie rozpatrywałem w kategoriach Polka czy cudzoziemka tylko osobowość .
  • Odpowiedz