Wpis z mikrobloga

W końcu jest, wyczekiwany od pół roku Romet Aspre 2.

Mega mi się podoba, to mój pierwszy #gravel i w ogóle rower z barankiem. Będę musiał się przyzwyczaić do wszystkiego.

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Dobrze wykonany, robi wrażenie solidnego. W porównaniu do konfiguracji dostajemy inną owijkę (nie wygląda źle, zobaczymy po czasie czy będzie do wymiany) oraz opony Schwalbe G-One Bite 40mm (zamiast WTB Riddler 37). Same opony wg. mnie ciekawsze, szkoda tylko, że z czarnym bokiem. Prawdopodobnie i tak kupię mniej terenowe Tufo Speedero (zastanawiam się między 36 a 40 mm tylko), a te zostawię sprzedam albo zostawię na bardziej terenowe wycieczki.

Oczywiście jak złożyłem to zaczęło padać, więc tylko po parkingu przy domu sprawdziłem. Jeszcze tylko serwis 0 i można śmigać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rower #gravel #pokazrower #chwalesie #romet
pingWIN00 - W końcu jest, wyczekiwany od pół roku Romet Aspre 2.

Mega mi się podob...

źródło: comment_1657634046PSYZYRnx3IfgfTdTrmrrCX.jpg

Pobierz
  • 31
@thedestroyerofeels: Dzięki! No kupiłem go pierwszym rzutem. Najpierw wrzucili w czwartek 54 niebieską i białą 58. W piątek wrzucili 56 niebieską tylko i wziąłem, a teraz widzę, że jest 58 niebieska i biała w większej ilości rozmiarów. Na początku było 7 sztuk w tym rozmiarze i wyprzedało się to w 7 minut xD (wtedy kupiłem). Ogólnie dostępność rośnie, dziś już widać więcej dostępnych sztuk.
@scieros: Szczerze mówiąc to niezbyt. Mocno się na niego nastawiłem. Rok temu myślałem o Eskerze 6.0, tego jeszcze nie zapowiedzieli, ale znajomy kupił, no i podrożał do 7200zł. Gdyby nie hamulce to rozważyłbym jeszcze o Cube Nuroad Pro. Później wyszedł ten rower i wiedziałem, że to jest to. Kolorystyka, specka, no siedział mi, więc czekałem w międzyczasie śmigając na XC. Boreasa nie brałem pod uwagę, bo przez to, że to ma
@vertoo: Jeśli masz na czym śmigać to nie jest źle. Gdybym nie miał XC to pewnie bym się nie doczekał i kupowałbym Aspre 2 2021, mimo mniej atrakcyjnego wyglądu wg mnie. Kiedy ma być ten Esker nowy?
@grap32: Katalogowa, ale kupiłem na prorowery i wziąłem sobie kod z newslettera na 100 zł. W teorii zapłaciłem 100 zł taniej, w praktyce serwis zerowy u nich to 120 zł, więc ten rabat pokryje go w większości. Myślę, że na promocje to trzeba poczekać do zimy, o ile będą wtedy dostępne.
@vertoo: Bardzo mało informacji na necie jest o nim. Masz link? Wczoraj prawie nic nie znalazłem na jego temat, ale kilka dni temu na jakimś fb przypadkiem natrafiłem na zdjęcia i wyglądał fajnie. Podobnie ten 8.0, który już chyba jest na karbonie.