Wpis z mikrobloga

Przecież ono słynie z tego ze po prochach ludzie nie pamoetaja co z nim robili cala sprawa mega smierdzi dziwne ze jeszcze nie siedzi
  • Odpowiedz
@JanParowka Ale #!$%@?, jak chcą wyruchać transa to czemu nie wybiorą takiego zrobionego, że nawet ciężko się kąpnąć, że to nie jest normalna dziewczyna, tylko biorą rafalale, który wygląda jak zwykły chłop, który po prostu się pomalował i założył perukę? XD

Chyba, że im właśnie o to chodzi ( _)
  • Odpowiedz
@JanParowka Rafalala to prostytutka. Na jakich imprezach ona ma coś dosypywać ludziom, co wy tu piszecie za pierdoły xD

Gościu miał fetysz na transa to poszedł do niej. Jest kretynem, że nie wybrał jakiegoś mało znanego tylko ją.
  • Odpowiedz
@ZalgoZalgo: Może, ale jeśli był nawalony jak stodoła od wódy, ale ruchliwy i na chcicy to koks go trzymał. Pamiętaj, że po koksie człowiekowi puszczają wszystkie hamulce i odkrywa w sobie szatany jakich nie widział nigdy
  • Odpowiedz
@JanParowka: Mnie to zastanawia czy naprawdę w tym kraju nie ma jakichś ładniejszych transseksualistow? Albo chociaż milszych i nie robiących siary swoim klientom? xD Czemu wszyscy się lądują do tej Rafalali? Gdzieś mam cudze preferencje seksualne, ale to jest taka głupota ze głowa boli
  • Odpowiedz
@JanParowka:
@Pienio69: @atrax15: obejrzałem początek na pudelku, zwracacie za onkologa. Brał jakieś tabsy po smierci ojca, połączył je z narkotykami i mowi, ze nie pamieta co sie działo w mieszkaniu.
Na sugestie, że jakos tam dojechał, wszedł do srodka mówił "nie pamietam, mam podejrzenia, ze ktos mnie na to nakręcił, nie wiem, kac vegas" xDDD Pierwsze 5 minut

https://www.pudelek.pl/spowiedz-sebastiana-fabijanskiego-pierwszy-raz-o-spotkaniu-z-rafalala-zdradach-reakcji-maffashion-cala-rozmowa-6789233845607072a
  • Odpowiedz