Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emilka20: To mów, że szydzisz ze zdjęć, które nie sięgają twojego progu akceptacji względem estetyki, a nie pozowanyxh zdjęć rodzinnych.

Nie wiem co jest fascynującego w polu rzepaku, ale można tak samo w plenerze mieć zdjęcie mniej atrakcyjnych ludzi, gorzej ubranych (nieadekwatnie do sytuacji) ze słabszym warsztatem fotograficznym. Takowóż na odwrót - można mieć fenomenalne zdjęcia w studio.
@Emilka20: cringe może nie ale nie każdy je może lubić. Dla mnie sesje zdjęciowe na ogół są bezsensowne, nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością i wspomnieniami poza tym co widać na zdjęciu. Sesje ciążowe, noworodkowe i rodzinne. Ze ślubu rozumiem bo to sesja z dziejącego się akurat wydarzenia.


Dużo bardziej wolę jak ktoś mi cykanie zdjęcie z brzuchem w ciazy na spacerze/wycieczce czy wizyty u babci. Bo jest to rodzinne u
@Emilka20: Może nie od razu cringe, ale są zwyczajnie bez sensu. Po latach nikt nie będzie oglądał takich sesyjnych zdjęć (bo i po co?) , tylko do tych robionych w warunkach naturalnych. Gdzie dziecko odwaliło coś śmiesznego, w domu jest bajzel i tak dalej.
@Emilka20 takie pozowane zdjęcia są strasznie #!$%@? i nie mają naturalności. Wolę takie, gdzie po prostu baba siedzi na wersalce z dzieciakiem na rękach i nie wymusza uśmiechu. Serio takie z dupy zdjęcia mają najwięcej uroku, bo się uchwyca chwilę, a nie specjalnie umówione spotkanie
@Emilka20: uwazam, ze pomysl jest fajny, natomiast wykonanie jest troche slabe. temat tło + rekwizyty + osoby to takie troche pójscie na łatwiznę. o wiele lepiej wychodzą zdjęcia w plenerze. nie bede wspominac, ze rzadko ktory fotograf od ludzi ma cos fajnego do zaoferowania oprocz takich "słodkich" fotek. dla mnie to za mało. wiadomo, fajnie bedzie takie zdjecie wygladac za 20 lat, ale jesli chodzi o sesje to wolę te z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emilka20: Patrząc na tło, to raczej wygląda jak sesja dzieciaka. Po prostu zrobili sobie przy okazji fotkę razem. Masz chyba jakieś uprzedzenie, albo to Twoje foty tylko szukasz atencji ( )
@Emilka20: Ej ale nie ma obowiązku robienia a nawet oglądania takich zdjęć. Co cię obchodzi kto jakie rodzinne fotki preferuje? Dla większości ludzi to nie jest cringe bo punkt widzenia zmienia się gdy się ma rodzinę i chce mieć jakieś rodzinne pamiątki. Tylko jadowite wykopowe przegrywy mają z tym problem ponieważ nigdy takich zdjęć nie będą mogli sobie zrobić. Diluj z tym