Wpis z mikrobloga

Kupiłem ostatnio Moschino Uomo? w drogerii. Zapach mi się podoba, na tagu polecany przez wszystkich perfumiarzy, wysoko w rankingach.
Jest z nim jeden problem. On ma trwałość w okolicach 2-3 godzin niczym Vibrant Leather z Zary, pomimo że na fragrantice jest napisane, że trwałość przeciętna/wysoka. Potem przestaje być wyczuwalny nawet przy skórze. Sama projekcja też łagodna. Nie powiem, #!$%@?łem się, bo oczekiwałem więcej po tak polecanym zapachu.
Czy ja mam jakąś felerną wersję czy też macie takie doświadczenia z tym zapachem?
#perfumy
Badass - Kupiłem ostatnio Moschino Uomo? w drogerii. Zapach mi się podoba, na tagu po...

źródło: comment_1657568750tWTDXhYKowmbj3QPDZSzRC.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Badass: na mnie bardzo dobrze trzyma. To może być albo moja skóra, albo nos, który się nie przyzwyczaja do zapachu, albo naprawdę moja wersja sprzed 2 lat jest mocniejsza, bez obiektywnych testów pozostaje nam gdybanie. Daj ponosić kilku znajomym, jeśli wszyscy potwierdzą Twoją opinię, to już będziemy wiedzieć coś więcej
  • Odpowiedz
@Badass: kwestia pH skóry i tego jak bardzo się przyzwyczajasz do danego zapachu, nie raz nawet z psiknięcia na łapie stwierdzam, że po 2h nic nie czuje, a różowa twierdzi, że cały pokój tym #!$%@?
  • Odpowiedz
@Badass: Na mnie to siedzi jak nic innego, najtrwalszy świeżak jaki testowałem, a lubię świeżaki, więc testowałem wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio piszę - często szybko się przyzwyczaję, on nie projektuje jak bomba atomowa, ale zawsze od rana do wieczora przy jakimś ruchu czy poprawieniu kołnierza koszuli czuję Uomo wyraźnie.
  • Odpowiedz
@RumClapton: dokladnie, projekcja srednia, ale trwalosc naprawdę zadowalajaca. Pewna osoba z pracy uzywa i z bezpośredniego sasiedztwa czuc bardzo wyraznie nawet w srodku dnia
  • Odpowiedz
Może świeży sok? Często z arabami jest tak, że jak poleży w ciemnym kilka miesięcy, pomaceruje się to parametry poprawiają się jak w bajce.
  • Odpowiedz
@Badass: Jestem pewien, że to specyfika tego zapachu, której również doświadczyłem. Mianowicie: bardzo szybko przestaje go czuć noszący, natomiast otoczenie czuje go jeszcze długo. Również jeden z moich znajomych to potwierdza.

Stestuj na znajomych.
  • Odpowiedz