Wpis z mikrobloga

Od 9:00 wysłuchałem od deski do deski programu "Sporotwy poranek" na kanale #meczyki a teraz przełączyłem się na "Moc futbolu" na #kanalsportowy i po 10 minutach nie daję rady już go słuchać. Naprawdę zespół meczyków robi dobrą robotę, przyjemnie się ich słucha i merytorycznie biją na głowę #kanalbekowy. Poza tym szacun dla Włodara, że się tak podniósł po tej swojej aferze. A co KS ma do zaoferowania? Ekspertów typu Podoliński, Jóźwiak czy Gikiewicz, którzy myślą, że są tacy cool i śmieszni, a tak naprawdę to wjeżdża z nim solidna dawka cringu? #pilkanozna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mfalme_Kitunguu: z ich programów to Bonjour Ligue 1 da się oglądać i może inne magazyny ligowe. O angielskiej jest spoko. O włoskiej i bundes to nie wiem, bo nie oglądałem. O La Liga jest kiepski, bo słuchanie Kowala to średnia przyjemność. Tak to jeszcze czasami jakiś program przedmeczowy. Reszta to szkoda gadać, zwłaszcza jakieś stanowiska i mazurki, no ale to im robi kliki...
  • Odpowiedz
@Mfalme_Kitunguu: tak jak nie lubiłem Pytona i myślałem że cały ten kanał na YT razem z tym wielkim studiem będzie niewypałem tak jestem pozytywnie zaskoczony, świetną merytorycznie robotę robią w tych programach, dobrze się ich słucha i kręcą fajne dokumenty dookoła Ekstraklasy. Topowa robota.
  • Odpowiedz
@Mfalme_Kitunguu: Za to meczyki mają do zaoferowania takich ekspertów jak Basałaj, Maciej Szczęsny, Malarz, iście merytoryczne himalaje. Jak pytona zapraszali do Stanu futbolu co tydzień to ludzie mieli ból d--y, że po co on, gada głupoty, Stanowski reanimuje trupa ale teraz na meczykach już to nie przeszkadza i nagle jest top, wy po prostu macie ból d--y o ks. Próbowałem zrozumieć te zachwyty nad meczykami ale tam naprawdę nie ma
  • Odpowiedz
@Mfalme_Kitunguu: Ale jaka nowa jakość? Proponuję włączyć "wywiad" Basałaja z Kmitą na meczykach. Przecież to śmiech i kpina z widza, zero niewygodnych pytań, poklepywanie się po plecach i robienie dobrze sobie nawzajem.

Przesłuchałem na kiblu kilka tych programów meczyków i tam naprawdę jeszcze nic szczególnie ciekawego nie padło. Chyba, że dla kogoś naprawdę informacja o tym, że Stjepan Drevnović przejdzie do KS Łomianki za 12,50 zł podana pół godziny przed
  • Odpowiedz
Proponuję włączyć "wywiad" Basałaja z Kmitą na meczykach. Przecież to śmiech i kpina z widza, zero niewygodnych pytań, poklepywanie się po plecach i robienie dobrze sobie nawzajem.


@rooger: Mateusz spokojnie, twój syn może to czytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz