Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zapaczony: wymieniłem z ojcem i wujkiem skrzynie w mondeo mk4. Skrzynia 2400 chyba, ale vat odzyskany ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak to jeszcze sprzęgło z dwumasem za 2k. Ale to już mechanior wymieniał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zapaczony: E39, 4300zł. Wymiana zawieszenia przód+tył, hamulce z przodu, uszczelnienie silnika, czujnik abs i jakieś pierdołki. Tanio kupiłem a akurat garaż był zajęty i nie chciało m isię dłubać pod chmurką ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Clio II - 1250€, wymiana kolektora ssącego, maglownicy na używkę i pare pierdół typu żarówki żeby przeszło przegląd. Auto pojeździło pol roku i skończyło na złomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
900 zł na przegląd na 60k km. Ale autocasco mnie uratowało przed buleniem 30k zł po bliskim spotkaniu z jeleniem. Fiat Tipo 2019.
  • Odpowiedz
@Zapaczony: Jednorazowo trochę ponad 8 tysięcy. Naprawiałem klimatyzację w Jaguarze z 99'.
Jeśli renowacja liczy się jako wizyta u mechanika, to 50k już spokojnie poszło na przestrzeni kilku ostatnich lat.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zapaczony: 4k, audi A4 B5FL. Całe Zawieszenie przód + zmiana oleju.
Bolało trochę, jednak bardziej bolał fakt, że po miesiącu siadł mi amortyzator z tyłu, kostka lampy mijania i wentylator, przez co wywaliłem 1.3k.
Teraz tylko czekam na kolejną dolegliwość na dniach, bo na bank coś wylezie
  • Odpowiedz
18k, mercedes S124. Skrzynia, sprzęgło, prawie całe zawieszenie, przewody paliwowe, poduszki pod silnikiem, gruchy nivo i tysiąc dupereli jak łożyska i inne bzdety (samochód cały czas stoi w warsztacie)
  • Odpowiedz