Wpis z mikrobloga

@Zapaczony 16500 PLN, Chevrolet Corvette C3 1977r. Uszczelnienie skrzyni, silnika, wymiana łożysk, rozrządu, wymiana świec, przewodów, wymiana gouvernora w skrzyni, wymiana filtrów, olejów w tym w skrzyni i dyfrze. Amortyzatory tył, wahacz tył, naprawa kolektora wydechowego, wywalenie ekologii z lat 70, geometria, koło pasowe, wymiana przewodów paliwowych przy baku i pewnie trochę innych pierdół. Całość trwała 2,5 miesiaca xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zapaczony: wydałem 3500zł na nowe wałki do silnika starszego motocykla, przejechałem 700km zlecając w międzyczasie regulacje zaworów po to tylko, by...


Na jeździe próbnej. U mechanika, któremu to zleciłem.
Załatwił nowy silnik mówiąc, że trzeba w niego włożyć jeszcze 2500zł, by w ogóle jeździł i działał jak trzeba.
  • Odpowiedz
@Zapaczony: Najwięcej jednorazowo to 1500zł (czyli połowa wartości wozu XD), gdzie byłoby 1000zł gdyby nie to, że zapomniałem o assistance i wezwałem lawetę za 5 stów #!$%@?. A sama naprawa za tysiaka (cena łączna części + robocizny) to było wymiana sprężyn z przodu, osłon, łączników stabilizatora i łożysk McPhersona. Fura Peugeot 406 2.0 HDI 90. Te samo auto, również okolice tysiąca to wymiana sprzęgła- sprzęgło 4 stówki, robocizna 5 stówek. W
  • Odpowiedz